Karolina Wajda, córka aktorki Beaty Tyszkiewicz i reżysera Andrzeja Wajdy, zdradza w szczerej rozmowie z "Vivą" kulisy swojego życia, ukazując, że nie zawsze było to tak sielsko, jak mogłoby się wydawać.

Wiedza o tym, kim byli jej rodzice, stawiała Karolinie od samego początku pewne wyzwania. Wspomina, że poczucie bycia "dzieckiem ludzi wyjątkowych" było dla niej zarówno zaszczytem, jak i pewnym obciążeniem. Ktoś, kto pochodzi z rodziny znanych artystów, nieuchronnie staje w centrum uwagi i ma pewne oczekiwania do spełnienia.

W pewnym sensie było to dla mnie obciążeniem, bo uważałam, że skoro jestem dzieckiem ludzi wyjątkowych, to bardzo zobowiązuje także i mnie - zdradziła Karolina Wajda.

Nie da się jednak zapomnieć, że Karolina Wajda także dziedziczyła sporo talentu. Jej debiut ekranowy nastąpił niemal od razu, kiedy była jeszcze niemowlęciem. Pojawienie się jako mała postać w filmie "Wszystko na sprzedaż" było hołdem dla pamięci tragicznie zmarłego aktora Zbigniewa Cybulskiego.

[quote author=""]Jestem przecież już bardzo dojrzałą kobietą.

Popularne wiadomości teraz

Dramatyczne weści. Choroba Anny Lewandowskiej wstrząsnęła opinią publiczną

Serce łamiące pożegnanie. Nekrolog Krzysztofa Ibisza zbiera kondolencje z każdej strony

Cała Polska pogrążona jest w żałobie. Nie żyje aktor z "Klanu", "Złotopolskich" i "M jak miłość"

Dramatyczne wydarzenie przerywa zdjęcia do "M jak miłość". Co się stało

To jest bardzo trudne, zwłaszcza gdy nie ma się własnych dzieci. Może zabrzmi to dziwnie, ale czuję się osierocona - twierdzi Karolina Wajda.

Choć w środowisku filmowym mogła wydawać się jak ryba w wodzie, Karolina Wajda nie podążyła tak silnie w ślady swoich sławnych rodziców, jak mogłoby się oczekiwać. Jej droga była mniej konwencjonalna. Wielkim wyzwaniem było dla niej odegranie roli Rozmaryny w filmie "Cwał" w reżyserii Krzysztofa Zanussiego. To moment, który wydobył na jaw jej aktorską determinację i talent.

Obecnie, Karolina Wajda podjęła inną ważną decyzję w życiu. Nie zdecydowała się na założenie rodziny, mimo iż niektórzy mogliby oczekiwać tego po niej. W otwartej rozmowie z "Vivą" wyznaje, że taka decyzja wynikała z jej osobistych przemyśleń i chęci skupienia się na innych obszarach życia.

Nigdy nie czułam nieodpartej potrzeby posiadania dziecka. Są takie kobiety, które pochylają się nad każdym wózkiem, ale to nie ja. Zawsze głównie realizowałam swoje cele - wyjawiła córka artystów.

Karolina Wajda z pewnością udowadnia, że choć pochodzi z wyjątkowej rodziny, to sama kształtuje swoje życie i ścieżkę kariery. Otwarcie dzieli się swoimi doświadczeniami, pokazując, że droga do samorealizacji może być zawiła, ale wyjątkowo wartościowa.

Pisaliśmy również o: Ostre słowa Pauliny Smaszcz wobec Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. "Brak wstydu"

Może zainteresuje Cię to: Czy Kuba Szmajkowski będzie reprezentować Polskę na Eurowizji 2024? Spekulacje rozbudzają wyobraźnię fanów

Przypominamy o:  Śledztwo w sprawie odejścia syna Sylwii Peretti. Opublikowano wyniki badań toksykologicznych