Jednym z najnowszych i najbardziej tragicznych przypadków jest wypadek syna Sylwii Peretti, gwiazdy programu "Królowe życia".

Wydarzenie to poruszyło opinię publiczną, a media nieustannie podają nowe informacje na temat tego tragicznego zdarzenia. Co wiemy na temat tego wypadku i jakie są wyniki badań toksykologicznych?

Do wypadku doszło 15 lipca w rejonie mostu Dębnickiego na bulwarze Czerwieńskim. Samochód, którym podróżowali młodzi mężczyźni, w wieku od 20 do 24 lat, zakończył swój bieg przewrócony na dach. Niestety, wszyscy pasażerowie stracili życie, a samochodem kierował syn Sylwii Peretti.

Śledczy, badając okoliczności tego tragicznego zdarzenia, ustalili, że pojazd poruszał się z nadmierną prędkością, a kierowca stracił kontrolę nad samochodem, wskutek czego spadł z wysokości schodów.

Jednak to, co wstrząsnęło opinią publiczną jeszcze bardziej, to informacja, że syn Sylwii Peretti był pod wpływem alkoholu w momencie wypadku. Według wyników badań toksykologicznych, w jego krwi wykryto aż 2,3 promila alkoholu.

Popularne wiadomości teraz

Zenek Martyniuk dzieli się wspaniałą nowiną. Cała Polska w zachwycie

Piotr i Agata Rubik zamierzają zostać się na stałe poza Polską? Żona muzyka powiedziała całą prawdę

Allan Krupa przechodzi na islam? Syn Edyty Górniak o zmianie wyznania

Małgorzata Rozenek-Majdan w żałobie. Smutne wieści o bliskim członku rodziny

Niestety, to nie koniec tragicznych faktów związanych z tym wypadkiem. Okazało się, że dwójka pozostałych pasażerów również była pijana, jedynym trzeźwym był mężczyzna, który wcześniej prowadził pojazd.

Szokujące doniesienia wskazują na to, że samochód, którym podróżowali, był przerobiony. Miał tylko dwa przednie fotele i brak tylnej kanapy. Brak klatki bezpieczeństwa mógł znacząco wpłynąć na tragiczne skutki tego zdarzenia.

Nieoficjalne informacje dotyczące wyników badań toksykologicznych wskazują, że nie wykryto w organizmach uczestników żadnych środków odurzających ani narkotyków. To może rzucić nowe światło na tragiczny wypadek i jego okoliczności.

Historia wypadku syna Sylwii Peretti to prawdziwa tragedia, która budzi wiele pytań i porusza opinię publiczną. Szokujące kulisy tego zdarzenia oraz wyniki badań toksykologicznych wskazują na złożoność sytuacji i tragiczne skutki, jakie niesie za sobą nadmierna prędkość i brak odpowiednich środków bezpieczeństwa.

Pisaliśmy również o: Kim jest przyszła teściowa Izabelli Krzan? Barbara Falender otwarcie o prezenterce TVP

Może zainteresuje Cię to: Miłość na planie? Magda Narożna z zespołu "Piękni i Młodzi" z gwiazdorem "M Jak Miłość"

Przypominamy o: Złamanie świętego spokoju. Kto ukradł symbole z miejsca spoczynku Kamilka z Częstochowy