Jednak to, co przyciąga uwagę, to nie tylko miłość dwójki młodych ludzi, lecz również postać kobiety, która może wkrótce stać się teściową prezenterki - Barbara Falender.

Dużą pomocą jest mój partner, który jako projektuje meble, dodatkowo zawsze zerka na portale zajmujące się modowymi trendami. Czasami coś mi podsunie, mówi: wybierz to, wybierz tamto. Bardzo go za to cenię (...) Ostatnio pojechaliśmy na zakupy, spędziliśmy tam kilka godzin, bo w rzeczywistości to on był bardziej dokładny, jeśli chodzi o każdy element mojej stylizacji, i chyba mu to dobrze wyszło, bo to, co kupiliśmy, jest naprawdę fajne. Stylizacje to jest to, jaka jestem prywatnie, plus uzupełnione o jakieś fajne smaczki, które podrzuca mi mój partner - powiedziała Izabella Krzan.

Barbara Falender, znana rzeźbiarka, to matka Dominika Kowalskiego, partnera Izabelli Krzan.

Nie tylko jej sztuka przyciąga uwagę, ale także jej spojrzenie na związek Izabelli Krzan i jej syna. W rozmowie z "Super Expressem" Barbara Falender opowiada o swoim podziwie dla Izabelli, zarówno pod kątem wyglądu, jak i skromności. Jej słowa pełne dumy i radości wyrażają wsparcie dla ukochanej osoby syna. To dowód na to, że miłość i akceptacja są kluczowymi składnikami udanych relacji rodzinnych.

Barbara nie kryje dumy i radości z tego, że jej syn związał się z Izabellą. Zachwyca się nie tylko jej wyglądem, ale i skromnością. Znajomym mówi o niej wyłącznie w superlatywach - słyszymy.

Popularne wiadomości teraz

"Mój mąż naśmiewał się ze mnie, myśląc, że bycie gospodynią domową jest łatwe: dobrze, że później zmienił zdanie"

"Moja synowa domaga się kredytu hipotecznego, mimo że mieszkamy we własnym mieszkaniu. Mówi, że myśli o mężu, ale ja jej nie wierzę"

"Nowa żona mojego byłego męża oskarża mnie o to, że on nie płaci alimentów: jest po prostu bezwstydny"

Kobieta pamięta, jak jej ojciec, który porzucił rodzinę, wysłał jej cały list, gdy poprosiła go o kupno nowych butów

Pytanie o ewentualny ślub pary jest naturalne, jednak Barbara Falender podkreśla, że młodość i czas sprzyjają odnalezieniu się w relacji, a ewentualne plany na przyszłość są kwestią do rozważenia. To stanowczo wskazuje na głębokie wartości, na jakich opiera się ich rodzina.

Jesteśmy młodzi i na wszystko przyjdzie czas. Na ślub również. Cieszymy się z tego, jak jest teraz. Ale jeśli kiedyś będziemy mieć pomysł na ślub, na pewno prędzej czy później wyjdzie to na jaw - mówiła.

Barbara Falender, jako matka przyszłego teścia Izabelli Krzan, wzbudza podziw zarówno jako artystka, jak i jako osoba, która wsparła swojego syna w wyborze partnerki. Jej otwarte spojrzenie na związek syna oraz ciepłe słowa o Izabelli Krzan dodają nowego wymiaru temu pięknemu romansowi, który przenika świat celebrytów.

Pisaliśmy również o: Miłosny zaklęty krąg w "Sanatorium miłości". Czy szykuje się kolejna uroczystość z bohaterami programu w rolach głównych

Może zainteresuje Cię to: Nieoczekiwane kulisy ślubu Cichopek i Kurzajewskiego. Tajemnicza rola jednej osoby

Przypominamy o: Złamanie świętego spokoju. Kto ukradł symbole z miejsca spoczynku Kamilka z Częstochowy