Oboje celebryci dzielili się swoimi przygodami na mediach społecznościowych, pokazując urocze chwile spędzone wśród malowniczych krajobrazów.

Jednakże ich wspólne wakacje nie spotkały się z aprobatą Pauliny Smaszcz, byłej żony Macieja Kurzajewskiego i znanej dziennikarki. Smaszcz wyraziła swoje oburzenie i niezadowolenie w ostro sformułowanym wpisie na Facebooku.

Zarzuciła parze, że ich wybór miejsca wakacyjnego jest nieodpowiedni ze względu na historię, którą mają za sobą.

W swoim wpisie Smaszcz zwróciła uwagę na to, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski odwiedzili miejsce, gdzie wcześniej spędzali razem czas w ramach rodziny. Smaszcz przypomniała, że tamte wakacje były spędzane z ich dziećmi i tworzyły ważne wspomnienia. Dziennikarka wyraziła oburzenie, że para postanowiła tam wrócić, tym razem jako nowa para.

Obrażona Smaszcz zapytała, czy brakuje Kurzajewskiemu klasy, wstydu czy inteligencji, aby zachowywać się w ten sposób. Jej wpis oburzył część społeczności internetowej, a inni wyrazili zrozumienie dla jej emocji.

Popularne wiadomości teraz

Rozwód a alimenty syna. Jakie obowiązki finansowe czekają na Małgorzatę Ostrowską-Królikowską

Marcin Hakiel wbił szpile Katarzynie Cichopek. "Wkrótce do sądu trafią odpowiednie pozwy"

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Cała Polska jest w żałobie. Pożegnanie znanej aktorki z "Na wspólnej" i "Plebanii". Odeszła w wieku 58 lat

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie odpowiedzieli jeszcze na te zarzuty. Niemniej jednak, wydaje się, że ich wybór wakacyjnego celu wywołał kontrowersje i skomplikowane uczucia wśród osób związanych z poprzednimi relacjami Kurzajewskiego.

Brak wstydu, brak mózgu czy brak klasy? Konkubiny jeżdżą na wakacje z obecnymi facetami, w miejsca, gdzie on spędzał przez wiele lat wakacje ze swoją rodziną, swoimi dziećmi, gdzie deklarował miłość, wierność i oddanie na zawsze. To trend czy wzorce? - rozpoczęła obszerny wpis.

Obecne wydarzenia pokazują, że życie publiczne często prowadzi do komplikacji i emocjonalnych reakcji ze strony byłych partnerów. O ile Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski kontynuują swoje wspólne wakacje, ich decyzja z pewnością zostanie poddana dalszej analizie i dyskusji przez opinię publiczną.

Pisaliśmy również o: Kim jest przyszła teściowa Izabelli Krzan? Barbara Falender otwarcie o prezenterce TVP

Może zainteresuje Cię to: Miłość na planie? Magda Narożna z zespołu "Piękni i Młodzi" z gwiazdorem "M Jak Miłość"

Przypominamy o:  Śledztwo w sprawie odejścia syna Sylwii Peretti. Opublikowano wyniki badań toksykologicznych