Edyta Górniak bardzo dobrze znana w Polsce, jako pop piosenkarka. Obecnie podróżuje w Stanach Zjednoczonych. Od niedawna trafiła do Nashwille, stolicy rock and rolla. Właśnie w tym miejscu, gwiazda postanowiła szukać nowych inspiracji muzycznych.

Ostatnio pisaliśmy o tym, jak Edyta Górniak podzieliła się odważnym zdjęciem wraz informacją, gdzie powiedziała, że przygotowuje dla Polski swój kolejny hit. Szczegółówo na ten temat możesz przeczytać w naszym artykule

Popularne wiadomości teraz

"Mój mąż i ja planowaliśmy osiedlić lokatorów w naszym mieszkaniu: przyjazd jego siostrzenicy wszystko zrujnował: powinna była za to zapłacić"

"Ja tu rządzę": moja teściowa robiła mi wyrzuty przy gościach, ale przypomniałem jej, na czyj koszt żyje

"Syn postanowił przedstawić nas swojej narzeczonej, która okazała się mieć temperament, ale nie zgodziliśmy się na jej warunki: byliśmy rozczarowani"

"Postanowiłam zrobić niespodziankę mojemu synowi i odwiedziłam go bez zaproszenia: synowa była niezadowolona, a wnuk płakał"

Metamorfoza uczestniczki Projekt Lady. Teraz wygląda zupelnie inaczej

Nashwille bez żadnego wątpienia okazało się jednym z pięknych miejsc, jednak nie wszystko okazało się zbyt idealnie. W jedną straszną noc ta miejscowość musiała przeżyć dwa strasznych tornada. Zniszczono okolo 40 budynków, a co najgorsze zgineło siedem osób. 

Poza tym cała Polska bardzo martwiła sie o samą Edytę Górniak, która pod czas tego strasznego wypadku, znajdowała się w tym miejscu. To była najstraszniejsza noc w jej życiu. To było bardzo niebiezpieczne dla jej życia.

Agnieszka Kaczorowska zmuszona do wyjścia z córką na spacer w deszczu. Sytuacja w domu ją nie rozpieszcza

Na szczęście naszej ukochanej piosenkarce nic się nie stało. Ona czuje się dobrze i już zaspokojąną. Jednak powstał jeden problem, mianowicie nie wiadomo kiedy Edyta Górniak powróci do Polski, dlatego że powstały znaczne problemy na portu lotniczym Nashville International.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com