Marcin Hakiel, znany z wcześniejszych związków, niedawno pożegnał się z tajemniczą Dominiką, stając się tym samym singlem. Ale wydaje się, że to dopiero początek nowych rozdziałów w jego życiu.

Marcin Hakiel, który wcześniej związany był z Kasią Cichopek, odnalazł miłość w ramionach tajemniczej Dominiki z Wielkopolski. Jednakże, niestety, los był im niełaskawy, a ich związek dobiegł końca zaledwie kilka tygodni temu.

Wartość prawdziwej miłości objawia się nie tylko w jej trwaniu, lecz także w umiejętności zachowania szacunku i przyjaźni po rozstaniu. Dominika podzieliła się z mediami, że mimo zakończenia ich romantycznego związku, skupili się na zachowaniu wzajemnego szacunku i wdzięczności za wspólnie spędzony czas.

Na początku lipca zakończył się mój związek. Z całego serca podziękowałam drugiej stronie za dobry czas, który przeżyliśmy razem i życzyłam powodzenia. Od tego momentu nie utrzymujemy kontaktu – zdradziła Dominika portalowi Show News.

Szczyt szczęścia i drogi życia często prowadzą przez nieprzewidywalne miejsca. Marcinowi Hakielowi przytrafiło się spotkanie z Dominiką w trakcie takiej właśnie podróży życiowej. Niestety, choć ich uczucie nie przetrwało próby czasu, warto pamiętać, że losy ludzi splatają się w nieoczekiwane sposoby.

Popularne wiadomości teraz

Rozwód a alimenty syna. Jakie obowiązki finansowe czekają na Małgorzatę Ostrowską-Królikowską

Niespodzianka na premierze "Znachora". Profesor Wilczur w nowym świetle. Co sądzą o tym fani

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Bardzo dziwny i niepokojący komentarz Tomasza Lisa. O czym dziennikarz chciał powiedzieć?

Detale rozstania przekazała gazeta Fakt, pozyskując informacje od anonimowego informatora. Okazało się, że Marcinowi przeszkadzał fakt, iż Dominika utrzymywała przyjacielskie stosunki z Kasią, jego poprzednią partnerką.

Właśnie to nie podobało się Marcinowi, bo Dominika zaczęła regularnie rozmawiać i kontaktować się z Kasią. On sam nie rozmawia z byłą żoną i ogranicza kontakty do minimum. Wkurzało go to, bo widział, że one się lubią, nie potrafił tego znieść, to też było powodem kłótni – powiedział rozmówca redakcji.

Mimo że zakończenie związku jest zazwyczaj trudnym okresem, Marcin Hakiel postanowił skoncentrować się na pozytywnych aspektach swojego życia. Tuż po tym, jak stał się singlem, wybrał się na randkę. To spotkanie było jednak czymś więcej niż tylko romantycznym rendez-vous.

"Nasza włoska randka" - podpisała influencerka Oliwia Sadowska zdjęcie, na którym pojawiła się w towarzystwie swojego partnera oraz samego Marcina Hakiela.

Marcin Hakiel, dzieląc się swoimi przygotowaniami do wyjazdu, pokazuje nam, że życie po rozstaniu nie musi być smutne czy beznadziejne. To czas na nowe przyjaźnie, odkrywanie pasji oraz budowanie relacji, które są pełne pozytywnych wspomnień.

Pisaliśmy również o: Ostra odpowiedź Macieja Kurzajewskiego na słowa Pauliny Smaszcz. "Żyj swoim życiem"

Może zainteresuje Cię to: Prawda wypływa na światło dzienne. Kelnerka obnaża kulisy "Kuchennych rewolucji" i wypowiada się o Magdzie Gessler

Przypominamy o: Strata dla świata filmu. Nie żyje wybitna aktorka, syn poinformował o jej odejściu