Rodzina Koroniewskich, oddana miłości i ciepłu, zorganizowała wyjątkową imprezę w Marbelli, a do ich kręgu dołączyła także babcia Janiny, Katarzyna Dowbor. To urodzinowe świętowanie nie tylko zjednoczyło bliskich, ale także uwieczniło piękne chwile w mediach społecznościowych.

Hiszpania stała się nie tylko miejscem spokoju i wytchnienia dla Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora, lecz także tłem dla wyjątkowych okazji i rodzinnych radości. Para, dzieląc się swoim życiem poprzez media społecznościowe, wraz z rodziną stworzyła wiele pamiętnych chwil. Tym razem do Marbelli zawitała wyjątkowa okazja – 14. urodziny ich starszej córki, Janiny.

Nasza mała córeczka kończy dziś 14 lat! Nasza niezwykła, dziewczyno, spełniaj swoje najskrytsze marzenia i pamiętaj — jesteśmy z Tobą zawsze i na zawsze. Kochamy nie tylko za, ale pomimo. Ale przede wszystkim wiemy jedno — w gąszczu bylejakości, słabych wzorców i wartości wyrastasz naprawdę na fajnego, mądrego i ciekawego człowieka. Dlatego się nie zmieniaj. Niech pokora i empatia towarzyszy Ci w życiu tak jak do tej pory! To jest najważniejsza wartość, jaką możemy Tobie przekazać! — napisała na Instagramie.

Nie byłoby urodzinowej fiesty bez niezawodnej obecności babci. Katarzyna Dowbor, znaną publicystką i byłą prowadzącą programu "Nasz nowy dom", wraz z miłością i życzeniami dołączyła do tego szczególnego dnia. Jej obecność stanowiła piękny gest miłości i wsparcia dla wnuczki.

Popularne wiadomości teraz

Michał Wiśniewski zasmucony. Przekazał smutne wiadomości o nagłym odejściu. "Bardzo młodo odszedł"

Dramatyczne wydarzenie przerywa zdjęcia do "M jak miłość". Co się stało

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Bardzo dziwny i niepokojący komentarz Tomasza Lisa. O czym dziennikarz chciał powiedzieć?

Kto by pomyślał, że moja malutka Janeczka tak szybko urośnie! Prawie kobieta i już nastolatka - 14 lat! Piękny wiek! Babcia bardzo cię kocha i bardzo, bardzo wierzy w to, że wszystko, o czym zamarzysz, się spełni! — przekazała dziennikarka.

Wspólna radość, miłość i wspomnienia były kluczowe podczas tej wyjątkowej imprezy. Joanna Koroniewska podzieliła się nie tylko radosnymi kadrami z tego dnia, lecz także wzruszającym wpisem na Instagramie. Jej słowa, pełne miłości i wsparcia dla córki, oddają nie tylko celebrację urodzin, ale także przekazują wartości i mądrość, którą rodzice chcą przekazać Janinie.

W mediach społecznościowych można zobaczyć urocze zdjęcia, które oddają atmosferę tego wyjątkowego dnia. Balony, uśmiechy i bliskość rodziny tworzą piękny krajobraz pełen radości. Babcia Janiny, Katarzyna Dowbor, podkreśla w swoich życzeniach nie tylko fakt, że czas biegnie szybko, lecz także wierzy w marzenia i przyszłość swojej wnuczki.

Urodzinowe świętowanie w Hiszpanii okazało się być nie tylko wyjątkowym momentem dla rodziny Koroniewskich, lecz także inspiracją dla ich fanów. Relacje z tego dnia pełne są uśmiechów, emocji i ciepła rodzinnego. To piękne wspomnienie będzie na pewno towarzyszyć Janinie w kolejnych etapach jej życia.

Życzymy Janinie Wszystkiego Najlepszego, a rodzinie Koroniewskich dalszych wspólnych radosnych chwil!

Pisaliśmy również o: Życie po rozstaniu. Marcin Hakiel na romantycznej randce po zakończeniu związku z Dominiką

Może zainteresuje Cię to: Upamiętnienie po 5 latach. Spojrzenie na miejsce spoczynku Kazimiery Utraty, symbolem wielkiej straty

Przypominamy o: Strata dla świata filmu. Nie żyje wybitna aktorka, syn poinformował o jej odejściu