Dziennikarz, znany ze swojej profesjonalnej twórczości i osobistych relacji, tym razem dał nam urokliwy wgląd w swoje chwile rodzinne. Na tym jednym ujęciu, uwiecznionym podczas urlopu, skupiły się miłość ojca i dziadka, radość synów i urocza obecność wnuczki.

Maciej Kurzajewski, mający za sobą związek z Pauliną Smaszcz, stał się dumny ojciec dwóch synów – Franciszka i Juliana. Jednak, jak to bywa w życiu, drogi rodzinne mogą rozgałęziać się.

Starszy syn, Franciszek, znalazł swoje miejsce życia we włoskim mieście Weronie. Tam wspólnie z żoną Laurą Esmeraldą Vaccari doczekali się swojej córeczki. Ta radosna nowina znalazła się na Instagramie Macieja, który nie krył swojego wzruszenia.

Julian, młodszy z synów Macieja, spędzał czas za granicą, uczestnicząc w międzykulturowej wymianie w Holandii. Przed nadchodzącymi wakacjami, Julian wrócił do domu, a rodzice podzielili się tym szczęśliwym momentem z internautami.

Chwilę później przyszła kolej na zaskakujące i serdeczne zdjęcie, które podbija serca wszystkich. Maciej Kurzajewski nie tylko postanowił odwiedzić starszego syna, lecz również docenić swoją nową rolę – bycia dziadkiem.

Popularne wiadomości teraz

Dramatyczne weści. Choroba Anny Lewandowskiej wstrząsnęła opinią publiczną

Odszedł znany aktor. Smutna informacja od jego żony. "Z wielkim bólem zawiadamiam"

Tajemnicze mieszkanie Kingi Dudy. Co wiadomo o jej luksusowym apartamencie

Dramatyczne wydarzenie przerywa zdjęcia do "M jak miłość". Co się stało

Na zdjęciu widzimy dziennikarza w otoczeniu swoich synów i uroczej wnuczki. Rodzinna sielanka i radość tryskająca z fotografii jest niemożliwa do przegapienia.

Obrazek opatrzony jest serduszkami oraz znaczącymi hashtagami: #reallife #happiness #happyfather #happygrandfather #familytime#fatherandsons #alwaystogether #endlesssummer #nowordsneeded. To jak małe okienko w ich życiu, pokazujące głęboką więź, która łączy trzy pokolenia. Maciej Kurzajewski, chociaż profesjonalnie związany z mediami, ukazuje nam swoje prawdziwe oblicze – ojca, dziadka i człowieka, którego radość płynie z bliskości rodziny.

To zdjęcie to nie tylko uroczy obrazek. To wspomnienie, które przypomina nam, że miłość rodzinna jest bezcenna i nieustannie łączy nas w magiczne więzi, które trwają dłużej niż każdy urlop czy chwila. To przypomnienie, że w otoczeniu najbliższych, z uśmiechem na twarzy, życie jest prawdziwie spełnione.

Pisaliśmy również o: Michał Wiśniewski dzieli się zdjęciem rodziców. Podobieństwo do ojca nie do pomylenia

Może zainteresuje Cię to: Michał Wiśniewski dzieli się zdjęciem rodziców. Podobieństwo do ojca nie do pomylenia

Przypominamy o: Romantyczny ślub Krzysztofa Skiby. Pierwsze fotografie wpłynęły do sieci