Wziął ślub ze swoją młodszą o 26 lat narzeczoną, Karoliną Kempińską, która jest modelką i specjalistką branży IT. Para, która związana jest miłością i wspólnymi planami, udostępniła pierwsze zdjęcia z uroczystości, dzieląc się chwilami radości ze swoimi fanami.

Historia miłosna Krzysztofa Skiby i Karoliny Kempińskiej zaczęła się na jednej z branżowych imprez, gdzie ich spojrzenia zaczęły się przyciągać.
Karolina wspomina, że z początku była to przyjaźń i koleżeństwo, ale szybko między nimi zaiskrzyło. To początek iskry miłości, która przekształciła się z przyjaźni w coś znacznie głębszego.

Wspólnie spędzili półtora roku w Łodzi, gdzie Skiba przeniósł się z Gdańska, zmieniając całkowicie swoje życie. Rozwód i nowa miłość spowodowały znaczące zmiany w życiu muzyka.

Planowanie ślubu było dla pary ważnym etapem. Teraz ten etap już za nimi, ponieważ Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska stali się mężem i żoną. O radosnej nowinie poinformował prezenter telewizyjny, Krzysztof Ibisz, który podzielił się pierwszymi zdjęciami z ceremonii. Widok nowożeńców w otoczeniu romantycznych kwiatów, zieleni i pięknej pogody wzbudzał zachwyt.

Uroczystość ślubu została przeprowadzona przez prezydent miasta Łódź, Hannę Zdanowską, dodając tym samym odrobinę oficjalności i ważności temu szczególnemu dniu. Karolina Kempińska zachwyciła w białej sukience i wianku, emanując urokiem i radością. Natomiast Krzysztof Skiba zachował się niezwykle elegancko w klasycznym garniturze.

Popularne wiadomości teraz

"Nigdy nie sądziłam, że mój mąż jest zdolny do zdrady. Okazało się, że myliłam się przez te wszystkie lata. Pół roku temu zaczęłam zauważać"

„Synowe się postarały. No cóż, postanowiłam odpłacić im tym samym. Na Dzień Matki podarowałam im obu użyteczny prezent – miskę”

„Jesteś tu nikim. Boję się, wpuszczać cię na próg, nie wiem, co robiłaś przez te 15 lat we Włoszech": trudno uwierzyć, że tak mówi moja matka"

"Mąż zapragnął łatwych pieniędzy i proponuje mi, żebym została matką za pieniądze. Za bardzo duże pieniądze"

Ślub Krzysztofa Skiby i Karoliny Kempińskiej to kolejny dowód na to, że miłość potrafi zaskoczyć i zmienić życie w sposób niespodziewany. Ich historia miłosna jest odzwierciedleniem tego, że wiek czy różnice zawodowe nie stanowią przeszkody w tworzeniu szczęśliwego związku. Para wyraźnie podzieliła się swoim szczęściem i radością ze swoimi fanami, pokazując, że miłość i nowe początki zawsze są godne świętowania.

Pisaliśmy również o: Andrzej Piaseczny podbija serca fanów nowym zdjęciem. „Dwaj przystojniacy, bądźcie szczęśliwi”

Może zainteresuje Cię to: Agnieszka Woźniak-Starak oddaje hołd mężowi wyznaczając nowy kierunek

Przypominamy o: Niesamowite zmiany w wyglądzie Zenka Martyniuka. Żona pewnie dumna z efektów