Niedawno jednak podzielił się ekscytującym spojrzeniem zarówno na swój osobisty, jak i muzyczny świat. Z karierą trwającą ponad pięć dekad, Piasek podbił serca wielu swoją muzyką i charyzmą. Dwa lata temu publicznie ujawnił swój związek z osobą tej samej płci, co było odważnym krokiem, który wyznaczył ważny moment w jego życiu.

W zaskakującym zwrocie wydarzeń, Piasek niedawno wziął na swój Instagram, aby ogłosić nowy projekt muzyczny, jednocześnie przedstawiając Kacpra, swojego partnera, publicznie. Postowi towarzyszyło ciepłe zdjęcie przedstawiające dwójkę artystów, z Kacprem trzymającym gitarę.

Kiedyś, dawno, dawno temu bywało tak, że zanim jeszcze pomyślano o nagrywaniu czegokolwiek, zespół robił sobie najpierw zdjęcia. No i voila, oto jesteśmy. Z tym że jak uważny obserwator naszych profilów dostrzegł, Kacper i ja jesteśmy już po próbach, a nawet mamy plakacik koncertowy – napisał pod zdjęciem, na którym widzimy Andrzeja z partnerem grającym na gitarze.

Informacja ta wywołała falę ekscytacji wśród fanów, którzy z niecierpliwością oczekiwali na nadchodzący projekt.

Będzie przepięknie, Panowie, czekamy – czytamy w komentarzach od obserwatorów Piaska.

Popularne wiadomości teraz

Rozwód a alimenty syna. Jakie obowiązki finansowe czekają na Małgorzatę Ostrowską-Królikowską

Dramatyczne wydarzenie przerywa zdjęcia do "M jak miłość". Co się stało

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Cała Polska jest w żałobie. Pożegnanie znanej aktorki z "Na wspólnej" i "Plebanii". Odeszła w wieku 58 lat

Piasek rozszerzył to samo ogłoszenie na Facebooku, gdzie fani zdawali się błędnie interpretować kontekst postu, myląc Kacpra z jego partnerem w romantycznym związku.

Piękna para, Dwaj przystojniacy, bądźcie szczęśliwi – czytamy.

Aby odnieść się do tego nieporozumienia, Andrzej Piaseczny odpowiedział łaskawym komentarzem, który wyjaśnił sytuację i dodał ekscytującą zapowiedź.

Zapraszamy na grudniowe koncerty, chętnie tym szczęściem się podzielimy. Jeszcze zanim święta już w grudniu! – napisał artysta.

Zachowując poziom prywatności w życiu osobistym, Piasek podzielił się przebłyskami swojego szczęścia z Kacprem. W niedawnym wywiadzie wyraził chęć poślubienia swojego partnera, jeśli będzie to prawnie możliwe w Polsce.

Nie chciałbym się uciekać do kruczków, sposobów. Jeśli za mojego życia będzie to możliwe w Polsce, mogę obiecać, że będę pierwszy – wyznał w podcaście Wprost przeciwnie.

Z nowym projektem na horyzoncie i radością dzielenia życia z Kacprem, Andrzej Piaseczny nie przestaje podbijać serc fanów, zarówno swoją muzyką, jak i szczerą otwartością.

Pisaliśmy również o:Skandal w centrum miasta. Monika Richardson wymienia ostry spór z córką. "Wyrwała matce telefon z rąk"

Może zainteresuje Cię to: Wspomnienie syna Sylwii Peretti na cmentarzu. Co wyróżnia jego miejsce spoczynku miesiąc po strasznej straty

Przypominamy o: Niesamowite zmiany w wyglądzie Zenka Martyniuka. Żona pewnie dumna z efektów