Gwiazdor disco polo zaprezentował swoje nowe, szczupłe ciało podczas występu na Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie. Zmiana w jego wyglądzie jest na tyle znacząca, że niektórzy zaczęli porównywać go nawet do swojej żony Danuty, która sama przeszła spektakularną przemianę.

Zwyczajowo skupiający na sobie uwagę publiczności Zenek Martyniuk tym razem przyciągnął szczególną uwagę nie tylko ze względu na swoje niezapomniane hity, lecz także dzięki zupełnie nowemu wyglądowi.

Jego sylwetka jest teraz widocznie smuklejsza, a artysta z pewnością schudł kilkanaście kilogramów.

Przyczyną tej pozytywnej zmiany w życiu Zenka była jego żona Danuta, która sama przeszła metamorfozę w zeszłym roku. Okazuje się, że przemiana żony była inspiracją dla gwiazdora disco polo. Zenek postanowił zdrowo zmienić swoje nawyki żywieniowe, a motywacją była właśnie bliska osoba.

Lider zespołu "Akcent" przyznał, że na początku planował schudnąć jedynie 3 kg, jednak w miarę upływu czasu postanowił pójść dalej. Jego żona, Danuta, była dla niego przykładem do naśladowania, zarówno jeśli chodzi o zdrowe nawyki żywieniowe, jak i dbanie o wygląd.

Popularne wiadomości teraz

Maryla Rodowicz przeszła operację. Co się stało z gwiazdą

Nieustający szacunek. W jakim stanie obecnie jest miejsce spoczynku Barbary Borys-Damięckiej

Cała Polska pogrążona jest w żałobie. Nie żyje aktor z "Klanu", "Złotopolskich" i "M jak miłość"

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Podczas wywiadu w programie "Pytanie na śniadanie", Danuta Martyniuk zdradziła, że kluczem do jej przemiany było ograniczenie spożycia pewnych produktów, takich jak pieczywo białe i słodycze. Inspirując swojego męża, stworzyła dla niego swego rodzaju ścieżkę do zdrowszego życia i lepszej sylwetki.

Obecnie para Martyniuków, będąca jednym z najbardziej rozpoznawalnych małżeństw w polskim show-biznesie, może cieszyć się nowym wyglądem obojga. Metamorfoza Zenka Martyniuka z pewnością doda mu energii i pewności siebie, a jego żona może być dumna z tego, jak wiele pozytywnych zmian przyniósł jej przykład dla bliskich.

Pisaliśmy również o:Skandal w centrum miasta. Monika Richardson wymienia ostry spór z córką. "Wyrwała matce telefon z rąk"

Może zainteresuje Cię to: Wspomnienie syna Sylwii Peretti na cmentarzu. Co wyróżnia jego miejsce spoczynku miesiąc po strasznej straty

Przypominamy o: Kinga Duda zaskakuje pojawieniem się na defiladzie. Jej wyjątkowy styl wzbudza zainteresowanie