Choć zawsze preferuje pozostawanie w cieniu, tym razem również nie udało się jej uniknąć uwagi fotoreporterów. Jej stylizacja i obecność na wydarzeniu wywołały liczne komentarze. Oto jak prezentowała się na Wisłostradzie tego dnia.

Kinga Duda jest znana ze swojego dążenia do utrzymania prywatności i dystansu od medialnej ekspozycji. Mimo to, jej pojawienie się na różnego rodzaju wydarzeniach wciąż budzi zainteresowanie.

Choć nie stara się być w centrum uwagi, to jednak jako córka prezydenta i pierwszej damy nie uniknie bycia rozpoznawalną postacią.

Podczas Święta Wojska Polskiego, które odbyło się 16 sierpnia, Kinga Duda wybrała skromny i klasyczny strój. Jej wybór padł na zestaw w kolorach czerni i bieli, co podkreśliło jej elegancję i umiejętność ubierania się z klasą.

Popularne wiadomości teraz

Romans Agnieszki Chylińskiej z agentką wstrząsa show-biznesem. Mąż artystki wypowiada się na ten temat

Marcin Hakiel wbił szpile Katarzynie Cichopek. "Wkrótce do sądu trafią odpowiednie pozwy"

Dramatyczne wydarzenie przerywa zdjęcia do "M jak miłość". Co się stało

Papież Franciszek trafił do szpitala. Co wiadomo o jego stanie zdrowia

Czarne spodnie na kant optycznie wydłużyły jej sylwetkę, a do tego dobrała czarne obcasy, co dodatkowo podkreśliło jej styl. Jednak to biała, lniana koszula była centralnym elementem całej stylizacji. Jej wybór był zarówno subtelny, jak i trafiony, oddając ducha defilady.

Kinga Duda przemieszczała się po bocznych alejkach, nie starając się konkurować z politycznymi postaciami z pierwszego rzędu. Mimo to, jej obecność nie umknęła uwadze fotoreporterów, którzy uchwycili jej chwilę spokoju i refleksji podczas tego uroczystego wydarzenia.

Choć wciąż pozostaje tajemnicą, jakie są dokładne plany i cele życiowe Kingi Dudy, jej obecność na defiladzie raz jeszcze podkreśliła jej dyskretny i godny podziwu sposób radzenia sobie z uwagą mediów oraz publicznym zainteresowaniem.

Pisaliśmy również o: Maciej Dowbor zdradza sekrety Pawła Królikowskiego. Opowieść o trudnych chwilach

Może zainteresuje Cię to: Kolejny rozdział historii Marcina Hakiela. Co stało się po rozstaniu z Katarzyną Cichopek

Przypominamy o: Głęboka żałoba Dominiki Tajner. Emocjonalny wpis dotykający serca