Niedawno Dominika Tajner wykorzystała tę platformę, aby podzielić się przejmującym postem na Instagramie. Okazuje się, że była żona Michała Wiśniewskiego przechodzi obecnie trudny etap, zmagając się ze stratą bliskiej osoby.

Jeszcze kilka lat temu Dominika Tajner była żoną Michała Wiśniewskiego i wiodła u jego boku szczęśliwe życie. Jak jednak wiemy, czasy się zmieniły. Obecnie córka trenera skoków narciarskich i piosenkarka po rozwodzie poszli swoimi drogami. Każde z nich buduje nowe życie z nowymi partnerami.

Obecnym partnerem Dominiki Tajner jest Mariusz Wach. Para zaręczyła się w maju ubiegłego roku i prawdopodobnie planuje spędzić razem życie pełne miłości i radości. Córka Apoloniusza Tajnera nie ukrywa, że sportowiec ma ogromne znaczenie w jej życiu.

[quote author=""]"

Popularne wiadomości teraz

Dramatyczne weści. Choroba Anny Lewandowskiej wstrząsnęła opinią publiczną

Nieustający szacunek. W jakim stanie obecnie jest miejsce spoczynku Barbary Borys-Damięckiej

Tajemnicze mieszkanie Kingi Dudy. Co wiadomo o jej luksusowym apartamencie

Cała Polska pogrążona jest w żałobie. Nie żyje aktor z "Klanu", "Złotopolskich" i "M jak miłość"

Dominika Tajner należy do grona celebrytek, które generalnie stronią od nadmiernej obecności w mediach społecznościowych. Córka trenera rzadko publikuje zdjęcia lub aktualizacje na swoich kontach w mediach społecznościowych.

Tym razem jednak zrobiła wyjątek ze względu na doniosłość okazji, nawet jeśli była ona smutna. Okazuje się, że Dominika Tajner jest obecnie pogrążona w żałobie, czym podzieliła się z fanami za pośrednictwem Instagrama. Jak wynika z jej wpisu, odeszła mama Mariusza Wacha.

"Wczoraj odeszła od nas wspaniała kobieta, mama Mariusza Wacha. Dorota, nie będę się żegnać, ale do zobaczenia. Wyrazy współczucia dla całej najbliższej rodziny i przyjaciół Doroty. Więcej informacji na Instagramie Mariusza Wacha. Spoczywaj w pokoju" - napisała córka trenera.

Pisaliśmy również o: Sąsiedzi odkrywają tajemnicę". Co myślą o Andrzeju Piasecznym i jego partnerze

Może zainteresuje Cię to: Tajemnicza relacja Cichopek i Kurzajewskiego od dwóch lat? Marcin Hakiel rzuca światło na sprawę

Przypominamy o: Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek pod krytyką za obdarowywanie Henia. Co mówią internauci