Nagranie ukazuje, jak wraz z Małgorzatą Rozenek obdarowują swojego 3-letniego synka, Henia, drobnymi prezentami. Reakcje Henia na te prezenty są niezwykle radosne i nie pozostawiają wątpliwości, że mały chłopiec cieszy się z każdej niespodzianki. Radosław Majdan w podpisie do filmu podkreślił: 

Uśmiech na twarzy dziecka😊jest największym szczęściem😍rodziców🤩❤️

Nie ma wątpliwości, że uśmiech dziecka potrafi rozweselić każdego rodzica. Jednak w przypadku Majdanów, to wideo podzieliło internautów na dwie strony. Wielu z nich pochwaliło tę radosną chwilę, podkreślając, że uśmiech Henia jest bezcenny i pokazuje, jak bardzo kochający i dbający rodzice mają małego syna.

Ja myślę że Henio nie potrzebuje tylu prezentów tylko CZASU który możecie mu dać... - Tak tak, czas!!! Weź synka na rower lepiej - Nawet widać na filmiku, że Henio nie jest zainteresowany zbytnio mamą...

Jednakże nie wszyscy byli równie entuzjastyczni. W komentarzach pojawiły się głosy krytyczne, sugerujące, że prezenty mogą zastępować ważniejszy aspekt rodzicielskiej roli - poświęcanie dziecku czasu. Niektórzy użytkownicy podkreślali, że Henio potrzebuje przede wszystkim uwagi i spędzania czasu z rodzicami, a nie tylko materialnych prezentów.

Popularne wiadomości teraz

Maryla Rodowicz przeszła operację. Co się stało z gwiazdą

Odszedł znany aktor. Smutna informacja od jego żony. "Z wielkim bólem zawiadamiam"

Serce łamiące pożegnanie. Nekrolog Krzysztofa Ibisza zbiera kondolencje z każdej strony

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Nie brakowało także spekulacji, że wideo zostało zmontowane z różnych nagrań z różnych okresów, co wywołało podejrzenia, że nie odzwierciedla rzeczywistej ilości czasu, jaki rodzice poświęcają Heniowi. Internauci komentowali, że obdarowywanie dziecka prezentami niekoniecznie jest najlepszym sposobem wyrażania miłości i troski.

Widać jakie jest szczęśliwe i nie tylko gdy dostaje prezenty, więc dziwię się, że są osoby, które widzą tylko wybiórczo. Jesteście cudowną rodziną🥰 - Ludzie dajcie spokój. To są popierdółki a nie jakieś wielkie prezenty. Też tak robiłam. A Pani Małgosia już wychowała dobrze 2 synów więc wie co robi♥️♥️♥️😉 - A skąd wiecie ile czasu poświęcają Heniowi? - Czepianie się, że Henio dostaje od rodziców - po prostu szkoda słów. Nie wam decydować jak wychowują dzieci. To że Henio dostaje prezenty nie znaczy, że nie cieszy się z błachostek, i że rodzice nie spędzają z nim czasu jak tylko mogą. No ludzie.

W międzyczasie pojawiły się również głosy obronne, które apelowały o szanowanie decyzji rodziców w kwestii wychowania ich dziecka. Wielu użytkowników stwierdziło, że to Majdanowie najlepiej wiedzą, jak pielęgnować relację z Heniem i dawać mu to, czego potrzebuje.

To nie pierwszy raz, kiedy życie rodziny Majdanów staje się tematem internetowych dyskusji. Dla wielu obserwatorów są oni przykładem zorganizowanej i kochającej rodziny, ale jednocześnie ich publiczny byt skłania ludzi do wyrażania swoich opinii i komentarzy. W końcu to rodzice wybierają, jak chcą wyrażać swoją miłość i troskę wobec swojego dziecka.

Kurde tylko im starsze, tym trudnej wbić się z niespodzianką 🤣🤣 a nastolatek to już level hard 🤣🤣 a młody przez jakiś czas był skórą zdartą z taty, teraz przebija się mama 😉❤️

Decyzje dotyczące wychowania i obdarowywania dzieci prezentami zawsze będą wzbudzać różnorodne reakcje w społeczeństwie. Każda rodzina ma swoje własne wartości i podejście do rodzicielstwa. Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek zapewne skupiają się na tym, co uważają za najlepsze dla swojego syna Henia, niezależnie od komentarzy i opinii innych.

Pisaliśmy również o: Tajemnicza relacja Cichopek i Kurzajewskiego od dwóch lat? Marcin Hakiel rzuca światło na sprawę

Może zainteresuje Cię to: Upamiętnienie po 5 latach. Spojrzenie na miejsce spoczynku Kazimiery Utraty, symbolem wielkiej straty

Przypominamy o: Restauratorka w stylu Wenus. Magda Gessler w odsłonie letniej urody. "Ale pani wysportowana"