Tym razem restauratorka zdecydowała się na wakacyjny wyjazd do Kanady, kraju, w którym na co dzień mieszka jej mąż, Waldemar Kozerawski. Znaną z "Kuchennych rewolucji" Gessler możemy podziwiać na odważnych nagraniach, które obecnie pojawiają się na jej mediach społecznościowych.

Magda Gessler, ikona polskiej sceny kulinarnej, zdobyła serca widzów swoim zaangażowaniem w programie "Kuchenne rewolucje", który bije rekordy popularności. To jednak nie tylko gotowanie stanowi o jej pasji – podróże zajmują szczególną pozycję w jej życiu.

Ostatnim celem wyprawy okazała się Kanada, gdzie mieszka mąż restauratorki, Waldemar Kozerawski. Dzięki mediom społecznościowym, fani mogą teraz podziwiać relacje z tego wyjątkowego urlopu.

W wieku, który wielu uważa za podeszły, Magda Gessler dalej wyróżnia się energią i aktywnością. Jej siła i entuzjazm są widoczne nie tylko na ekranie w "Kuchennych rewolucjach", ale także na kanadyjskich wodach i plażach. Restauratorka, mająca 70 lat, udowadnia, że wiek to tylko liczba, a pasja i ciekawość mogą napędzać nas przez całe życie.

Na Instagramie Gessler pojawiło się wyjątkowe nagranie, które zyskało uwagę internautów. Na filmiku restauratorka, niczym syrena z mitologii, wynurza się z wody jeziora. Ta spokojna i pełna uroku scena przedstawia Magdę Gessler w chwili relaksu, unoszącej się na powierzchni jeziora, podczas gdy słońce odbija się na tafli wody. Jej umiejętności pływackie są godne podziwu, a widzowie mogą docenić, jak doskonale radzi sobie w wodzie.

Popularne wiadomości teraz

"Czy to normalne, że jakiś tam kolega podrywa moją żonę i przyjaźni się z moim synem. Postanowiłem poobserwować"

W wieku 54 lat Bóg obdarzył Agnieszkę cudem, a raczej trzema cudami. To była trójka dzieci od jej ukochanego męża, ale sąsiedzi zaczęli ją potępiać

„Jesteś tu nikim. Boję się, wpuszczać cię na próg, nie wiem, co robiłaś przez te 15 lat we Włoszech": trudno uwierzyć, że tak mówi moja matka"

„Straciłem rodzinę przez przeklęty test DNA. Co musiałem myśleć, kiedy mój syn w ogóle nie podobny do mnie”

Pod filmem fani zostawili wiele pozytywnych komentarzy, wyrażając swoje wrażenia i podziw. Komentarze takie jak:

- Nie dość że potrafi gotować, to jeszcze pływać; - A co to za syrenka?; - Królowa życia. Smakuje i przeżywa piękne chwile. Cudnie; - Ale pani wysportowana, pani Magdo; - Tylko pozazdrościć takiego pływania; - Nasza warszawska Syrenka; - Pani to jest fajna babka; - Jak Venus z Milo - czytamy pod filmikiem.

Magda Gessler pokazuje, że życie pełne jest fascynujących doświadczeń niezależnie od wieku. Jej wakacyjne relacje inspirują do czerpania radości z podróży, relaksu i pasji – przypominając, że każdy moment może być wyjątkowy, a życie jest pełne niespodzianek.

Pisaliśmy również o: Życie po rozstaniu. Marcin Hakiel na romantycznej randce po zakończeniu związku z Dominiką

Może zainteresuje Cię to: Upamiętnienie po 5 latach. Spojrzenie na miejsce spoczynku Kazimiery Utraty, symbolem wielkiej straty

Przypominamy o: Strata dla świata filmu. Nie żyje wybitna aktorka, syn poinformował o jej odejściu