Tym razem restauratorka zdecydowała się na wakacyjny wyjazd do Kanady, kraju, w którym na co dzień mieszka jej mąż, Waldemar Kozerawski. Znaną z "Kuchennych rewolucji" Gessler możemy podziwiać na odważnych nagraniach, które obecnie pojawiają się na jej mediach społecznościowych.

Magda Gessler, ikona polskiej sceny kulinarnej, zdobyła serca widzów swoim zaangażowaniem w programie "Kuchenne rewolucje", który bije rekordy popularności. To jednak nie tylko gotowanie stanowi o jej pasji – podróże zajmują szczególną pozycję w jej życiu.

Ostatnim celem wyprawy okazała się Kanada, gdzie mieszka mąż restauratorki, Waldemar Kozerawski. Dzięki mediom społecznościowym, fani mogą teraz podziwiać relacje z tego wyjątkowego urlopu.

W wieku, który wielu uważa za podeszły, Magda Gessler dalej wyróżnia się energią i aktywnością. Jej siła i entuzjazm są widoczne nie tylko na ekranie w "Kuchennych rewolucjach", ale także na kanadyjskich wodach i plażach. Restauratorka, mająca 70 lat, udowadnia, że wiek to tylko liczba, a pasja i ciekawość mogą napędzać nas przez całe życie.

Na Instagramie Gessler pojawiło się wyjątkowe nagranie, które zyskało uwagę internautów. Na filmiku restauratorka, niczym syrena z mitologii, wynurza się z wody jeziora. Ta spokojna i pełna uroku scena przedstawia Magdę Gessler w chwili relaksu, unoszącej się na powierzchni jeziora, podczas gdy słońce odbija się na tafli wody. Jej umiejętności pływackie są godne podziwu, a widzowie mogą docenić, jak doskonale radzi sobie w wodzie.

Popularne wiadomości teraz

Zenek Martyniuk dzieli się wspaniałą nowiną. Cała Polska w zachwycie

Piotr i Agata Rubik zamierzają zostać się na stałe poza Polską? Żona muzyka powiedziała całą prawdę

Matka i ojciec Kamilka, którzy zgotowali dziecku piekło na ziemi, usłyszeli wyrok. Sąd nie miał dla nich litości

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Pod filmem fani zostawili wiele pozytywnych komentarzy, wyrażając swoje wrażenia i podziw. Komentarze takie jak:

- Nie dość że potrafi gotować, to jeszcze pływać; - A co to za syrenka?; - Królowa życia. Smakuje i przeżywa piękne chwile. Cudnie; - Ale pani wysportowana, pani Magdo; - Tylko pozazdrościć takiego pływania; - Nasza warszawska Syrenka; - Pani to jest fajna babka; - Jak Venus z Milo - czytamy pod filmikiem.

Magda Gessler pokazuje, że życie pełne jest fascynujących doświadczeń niezależnie od wieku. Jej wakacyjne relacje inspirują do czerpania radości z podróży, relaksu i pasji – przypominając, że każdy moment może być wyjątkowy, a życie jest pełne niespodzianek.

Pisaliśmy również o: Życie po rozstaniu. Marcin Hakiel na romantycznej randce po zakończeniu związku z Dominiką

Może zainteresuje Cię to: Upamiętnienie po 5 latach. Spojrzenie na miejsce spoczynku Kazimiery Utraty, symbolem wielkiej straty

Przypominamy o: Strata dla świata filmu. Nie żyje wybitna aktorka, syn poinformował o jej odejściu