Od momentu ich rozwodu wiele się działo w życiu obu celebrytów, a szczególnie zainteresowanie wzbudziły kwestie ich życia uczuciowego.

Marcin Hakiel coraz częściej angażuje się w interakcje ze swoimi fanami na platformach społecznościowych, odpowiadając na nurtujące ich pytania. Jednak to, co ostatnio wydarzyło się na Instagramie tancerza, zdaje się rzucać nowe światło na ich rozstanie i późniejsze związki.

Katarzyna Cichopek szybko znalazła się w nowym związku z Maciejem Kurzajewskim, co spotkało się z szerokim echem w mediach. Wielu spekulowało na temat czasu rozpoczęcia tej relacji, a także o tym, czy był on powodem rozstania Cichopek i Hakiel.

Dołączyła do tej dyskusji także Paulina Smaszcz, która wskazała, że romans między Cichopek a Kurzajewskim mógł zaczęć się znacznie wcześniej, już w 2019 roku, co dodało pikanterii do całej historii.

Powiedzmy sobie szczerze. To nie zaczęło się dwa lata po rozwodzie. To trwało o wiele, wiele dłużej… „Czar par” to był program, który jakby spowodował ten ich wybuch namiętności… - wyznała Paulina Smaszcz w rozmowie z Moniką Jaruzelską

Popularne wiadomości teraz

Maryla Rodowicz przeszła operację. Co się stało z gwiazdą

Tajemnicze mieszkanie Kingi Dudy. Co wiadomo o jej luksusowym apartamencie

Dramatyczne wydarzenie przerywa zdjęcia do "M jak miłość". Co się stało

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Marcin Hakiel podzielił się niedawno swoimi przemyśleniami na Instagramie, a to, co napisał, wzbudziło jeszcze większe zainteresowanie i kontrowersje. Tancerz opowiedział, że zatrudnił detektywów, by dowiedzieć się prawdy o zdradzie swojej byłej żony. Wskazał na to, że to właśnie zdrada była przyczyną końca ich małżeństwa.

Najnowsze wydarzenia dodają nowego wymiaru do całej historii. Marcin Hakiel udostępnił na swoim koncie na Instagramie post, w którym zachęcał swoich fanów do zadawania pytań.

Jedna z internautek zapytała go o prawdziwość informacji przekazanych przez Paulinę Smaszcz, sugerującą, że romans Cichopek i Kurzajewskiego miał miejsce już w 2019 roku.

Czy to prawda, którą głosi p. Smaszcz o romansie, mówiąc, że to zaczęło się w 2019 r.? - zapytała jedna z internautek

Odpowiedź Hakiela była niezwykle enigmatyczna.

"Pytanie do innej osoby" - napisał tancerz.

To zdanie daje do myślenia i prowokuje do tworzenia różnych teorii na temat, kto mógłby być tą "inną osobą", do której Marcin Hakiel kieruje swoją odpowiedź. Odpowiedź ta na pewno jeszcze bardziej wznieci dyskusje i spekulacje wśród fanów i obserwatorów całej sytuacji.

Cała historia wokół Marcin Hakiel, Katarzyny Cichopek, Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz zdaje się być jak złożony puzzle, gdzie każdy element ma swoje miejsce. Czy z czasem uda się je połączyć w spójny obraz? Tego dowiemy się zapewne w kolejnych rozmowach i wydarzeniach, które będą miały miejsce w przyszłości.

Pisaliśmy również o: Sąsiedzi odkrywają tajemnicę". Co myślą o Andrzeju Piasecznym i jego partnerze

Może zainteresuje Cię to: Upamiętnienie po 5 latach. Spojrzenie na miejsce spoczynku Kazimiery Utraty, symbolem wielkiej straty

Przypominamy o: Restauratorka w stylu Wenus. Magda Gessler w odsłonie letniej urody. "Ale pani wysportowana"