Jego głos, talent i charyzma przyciągają uwagę fanów od lat. Jednak to, co równie mocno wzbudza zainteresowanie, to życie prywatne artysty. Szczególnie ciekawą kwestią jest jego związek z partnerem oraz ich wybór życia na wsi.

Teraz Piasek postanowił podzielić się z mediami, jak ich sąsiedzi reagują na ich obecność, co dla wielu może być nie lada zaskoczeniem. Jakie komentarze i spostrzeżenia pojawiają się wokół tej pary?

Wielu fanów pamięta początki kariery Andrzeja Piasecznego, który pierwsze kroki stawiał jako wokalista grupy "Mafia". Jego muzyka szybko zdobyła serca słuchaczy, a artysta stał się jednym z rozpoznawalnych głosów na polskiej scenie. Jednak życie osobiste artysty zawsze budziło ciekawość i dyskusje.

W 2021 roku Piaseczny postanowił wyjawić publicznie swoją orientację seksualną, czyniąc to w swojej piosence "Miłość". Po coming oucie artysta postanowił nie ukrywać swojego szczęścia i związku z partnerem, z którym jest już od kilku lat. To odważny krok, który przynosi jednak wiele satysfakcji.

Para, mimo pewnych trudności, postanowiła wyjść naprzeciw przyszłości, snując plany dotyczące związku małżeńskiego. W jednym z wywiadów, artysta wyznał, że chciałby się pobrać, jednak w obecnej sytuacji prawnej w Polsce jest to niemożliwe. Niemniej jednak, otwarcie mówi o swoich marzeniach i pragnieniach, co może stać się inspiracją dla wielu.

Popularne wiadomości teraz

„Joanna została wyrzucona z domu przez swoją teściową, ponieważ myślała, że jej synowa nie urodziła chłopca od swojego syna: to był kompletny nonsens”

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

„Czy mogę dostać gorącą herbatę z kawałkiem chleba, nie martw się, usiądę na parapecie i poczekam”

Kolejnym zaskoczeniem jest ich wybór zamieszkania na wsi. Mimo bliskości estrady, Piaseczny wraz z partnerem postanowili stworzyć swoje własne miejsce spokoju i harmonii z dala od miejskiego zgiełku. Ich dom usytuowany jest u podnóża Gór Świętokrzyskich, blisko Kielc. To odważny krok, który pokazuje ich dążenie do prostoty i bliskości z naturą.

Nie chciałbym się uciekać do kruczków, sposobów. Jeśli za mojego życia będzie to możliwe w Polsce, mogę obiecać, że będę pierwszy - wyznał Andrzej Piaseczny w rozmowie

Jednak jak reagują sąsiedzi na obecność słynnego piosenkarza i jego partnera? W rozmowie dla mediów, Piaseczny przyznał, że choć mieszkają w małej społeczności, to ich obecność nie wzbudza większych emocji. Para jest widoczna i aktywna, a jednak otoczenie reaguje na nich w sposób przyjazny i przyzwyczajony do ich istnienia.

Mieszkam w małej społeczności, tam nie da się postawić muru, za którym nic nie widać. Chodzimy na zakupy, jesteśmy widoczni, mojego partnera się rozpoznaje i to nie wywołuje emocji - wyznał Andrzej Piaseczny

Pisaliśmy również o: Życie po rozstaniu. Marcin Hakiel na romantycznej randce po zakończeniu związku z Dominiką

Może zainteresuje Cię to: Upamiętnienie po 5 latach. Spojrzenie na miejsce spoczynku Kazimiery Utraty, symbolem wielkiej straty

Przypominamy o: Restauratorka w stylu Wenus. Magda Gessler w odsłonie letniej urody. "Ale pani wysportowana"