Ostatnio opowiedział o tym, jak poradził sobie ze zdradą swojej byłej żony po wielu latach małżeństwa. W sesji pytań i odpowiedzi na Instagramie udzielił wartościowej rady dla osób, które przeżywają podobne trudne chwile.

W ostatnich dniach Marcin Hakiel stał się jeszcze bardziej otwarty wobec swoich fanów. Rozmawiając z nimi, podzielił się szczegółami swojego życia, w tym trudnościami, z jakimi się zmagał po rozstaniu.

Jego związek z Dominiką, choć początkowo wydawał się obiecujący, szybko dobiegł końca. Hakiel zdementował plotki o romansie z Magdaleną Stępień i wyjaśnił, że to tylko przyjaźń.

Nie jest to jednak koniec kontrowersji, jakie otaczają tancerza. W ostatnim czasie udzielił kilku wywiadów, w których opowiadał o swoich doświadczeniach i spojrzeniu na życie. W jednym z pytań od internautki doszło do poruszenia delikatnej kwestii - zdrady. Pytanie dotyczyło sposobu radzenia sobie z bólem po rozstaniu, kiedy ktoś bliski odchodzi z życia po wielu latach małżeństwa.

W odpowiedzi na pytanie internautki, która podzieliła się swoją historią o rozstaniu po 20 latach małżeństwa, Marcin Hakiel postanowił podzielić się swoim doświadczeniem i udzielić cennych rad. Zaznaczył, że warto dać sobie czas, by stanąć na nogi i wrócić do równowagi emocjonalnej. Polecił również poświęcenie się twórczym zajęciom lub aktywnościom fizycznym, które pomagają zamienić negatywne emocje na coś pozytywnego.

Popularne wiadomości teraz

Nieustający szacunek. W jakim stanie obecnie jest miejsce spoczynku Barbary Borys-Damięckiej

Odszedł znany aktor. Smutna informacja od jego żony. "Z wielkim bólem zawiadamiam"

Zenek Martyniuk dzieli się wspaniałą nowiną. Cała Polska w zachwycie

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Proszę "dać czas czasowi". Ja dużo czytałem, to mi pomagało. Trzymam kciuki za Panią - napisał.

Jego porady spotkały się z dużym uznaniem fanów, którzy podkreślali wrażliwość i mądrość zawartą w słowach tancerza. Wskazówki Hakiela z pewnością stanowią inspirację dla tych, którzy przechodzą przez trudne momenty po zakończeniu długotrwałego związku.

Warto zamienić te złe emocje, które ma Pani w sobie w coś dobrego. Zacząć malować, tańczyć, biegać czy robić jeszcze coś innego, co da Pani szczęście. Ogień może spalić cały las, ale może też ogrzać cały dom - podzielił się refleksją.

Pisaliśmy również o: Maciej Dowbor zdradza sekrety Pawła Królikowskiego. Opowieść o trudnych chwilach

Może zainteresuje Cię to: Nagły zwrot losu. Piotr Cugowski znowu w centrum uwagi po rozwodzie

Przypominamy o: Głęboka żałoba Dominiki Tajner. Emocjonalny wpis dotykający serca