Chociaż czas płynie, a życie powoli wraca do normy dla wielu osób, dla celebrytki to okres nieustającego smutku i bólu. Grób jej syna, który spoczywa na cmentarzu, stał się miejscem wyjątkowej pamięci i oddania.

15 lipca tego roku stał się dniem, który na zawsze odmienił życie Sylwii Peretti. W tragicznym wypadku na moście Dębnickim w Krakowie, jej syn wraz z trzema kolegami stracił życie. Od tamtego momentu wszystko zmieniło się na zawsze.

Choć minęło już kilka tygodni od tej strasznej tragedii, echa zdarzenia wciąż nie milkną, a media stale komentują to wydarzenie.

Jednak to nie tylko media, które podtrzymują temat, lecz także sama Sylwia Peretti, która musi mierzyć się z niewyobrażalnym bólem utraty jedynego dziecka. Jej stan emocjonalny jest nadzwyczaj trudny, co potwierdził jej menadżer. Wycofała się z życia publicznego i koncentruje się na próbie uporania się z tym ogromnym ciosem.

Mimo że upłynął już miesiąc, odzwierciedleniem ogromnej miłości i tęsknoty są kwiaty i znicze zdobiące grób zmarłego 24-latka. Cmentarz stał się miejscem, w którym Sylwia Peretti oddaje hołd swojemu synowi, a jednym z elementów przykuwającym uwagę jest znicz z napisem: “Kochamy, Pamiętamy”. To znak, że jego bliscy nadal pielęgnują pamięć o nim i kochają go z całego serca.

Popularne wiadomości teraz

Dramatyczne weści. Choroba Anny Lewandowskiej wstrząsnęła opinią publiczną

Tajemnicze mieszkanie Kingi Dudy. Co wiadomo o jej luksusowym apartamencie

Zenek Martyniuk dzieli się wspaniałą nowiną. Cała Polska w zachwycie

Cała Polska pogrążona jest w żałobie. Nie żyje aktor z "Klanu", "Złotopolskich" i "M jak miłość"

To niezwykłe uczucie oddania i tęsknoty można wyczuć na każdym kroku, stojąc przy grobie. To także obrazek niewypowiedzianego bólu matki, której serce zostało na zawsze porwane przez tę straszną stratę. Miesiąc po tragicznej śmierci syna, Sylwia Peretti i jej rodzina wciąż mierzą się z ogromnym bólem, ale również trwają w pamięci o swoim ukochanym zmarłym członku rodziny.

Pisaliśmy również o:Skandal w centrum miasta. Monika Richardson wymienia ostry spór z córką. "Wyrwała matce telefon z rąk"

Może zainteresuje Cię to: Czy to sygnał powrotu? Nietypowy gest w kierunku Kasi Cichopek wzbudza zainteresowanie

Przypominamy o: Kinga Duda zaskakuje pojawieniem się na defiladzie. Jej wyjątkowy styl wzbudza zainteresowanie