Popularny tancerz zdecydował się ostatnio na niespodziewany krok i stanął w obronie swojej byłej żony, Kasi Cichopek. Co dokładnie zrobił w jej obronie?

Po rozwodzie Marcin Hakiel przechodził przez różne fazy radzenia sobie z sytuacją. Początkowo milczał na temat swojego związku z Kasią Cichopek.

Jednak później pojawił się w programie "Miasto kobiet", gdzie stał się bardziej otwarty na temat swoich uczuć. Podczas programu zasugerował, że w życie Kasi wkroczył inny mężczyzna.

Chyba najtrudniejszy moment, który w tej całej sytuacji był taki, to moja była partnerka od jakiegoś czasu prosiła już o wolność, więcej wolności, przestrzeni. Ja jej to dałem, no a pewnego dnia się okazało, że ta wolność ma imię. To jest coś, na co nie byłem przygotowany i wydaje mi się, że na takie coś nie można być przygotowanym po prostu. Bo gdzieś przez te 17 lat zawsze ją kochałem i dogadywaliśmy się – mówił.

Po tym, jak Marcin poznał Dominikę i rozpoczął z nią nowy związek, powstrzymał się od podobnych deklaracji. Po rozstaniu z tajemniczą Wielkopolanką ponownie zaczął udzielać szczerych wypowiedzi.

Popularne wiadomości teraz

"Mamy z przyjaciółką po 60 lat. Postanowiłyśmy zamieszkać razem i wynająć mieszkanie"

W wieku 54 lat Bóg obdarzył Agnieszkę cudem, a raczej trzema cudami. To była trójka dzieci od jej ukochanego męża, ale sąsiedzi zaczęli ją potępiać

„Straciłem rodzinę przez przeklęty test DNA. Co musiałem myśleć, kiedy mój syn w ogóle nie podobny do mnie”

"Mam 62 lata, mąż ma 68 lat. Wkrótce się rozwodzimy. Moje życie rodzinne się skończyło: on spędził u niej 3 dni"

Podczas sesji Q&A jeden z fanów zapytał go: "Jak dowiedziałeś się o romansie?". Zamiast zaprzeczać takim sugestiom, Hakiel odpowiedział wprost:

"Wynająłem detektywów".

Ostatnie wydarzenia sugerowały, że Marcin kładzie nacisk na eskalację relacji z byłą żoną. Dlatego jego najnowszy ruch zaskoczył wielu. Niespodziewanie postanowił bronić Cichopek po tym, jak jeden z internautów zaatakował ją na jego profilu.

Czy wróci pan do Tańca z Gwiazdami? Czy nie myślał pan o karierze prezentera w telewizji? Powiem szczerze, że bardziej by pan się nadawał do tej pracy, niż Katarzyna, która prawdę mówiąc, urodą nie grzeszy – napisała fanka.

Hakiel postanowił stanąć w obronie byłej partnerki:

Prośba o nieobrażanie się nawzajem na moim profilu, wystarczy już hejtu w internecie – zaczął.

Następnie odniósł się do pytania zadanego przez internautę:

Nie mogę jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, zobaczymy, co czas przyniesie…

Czy ta nieoczekiwana obrona może być subtelnym znakiem poprawy stosunków między nimi po ostatnich kontrowersjach?

Pisaliśmy również o: Anna Lewandowska zrywa milczenie i opowiada o tym, co się dzieje. "Pora wracać do domu"

Może zainteresuje Cię to: Kolejny rozdział historii Marcina Hakiela. Co stało się po rozstaniu z Katarzyną Cichopek

Przypominamy o: Kinga Duda zaskakuje pojawieniem się na defiladzie. Jej wyjątkowy styl wzbudza zainteresowanie