Co roku, w dniu rocznicy jego odejścia, jego bliscy, w tym żona Agnieszka Woźniak-Starak, udawali się na Mazury, aby uczcić jego pamięć. Jednak tegoroczna rocznica wyglądała nieco inaczej niż poprzednie lata, co wzbudziło zainteresowanie i pytania mediów.

Piotr Woźniak-Starak utonął w jeziorze Kisajno na Mazurach, a akcja poszukiwawcza przyciągnęła uwagę całego kraju. Jego tragiczna śmierć pozostawiła pustkę w sercach rodziny, przyjaciół oraz środowiska filmowego. Od tamtej chwili rocznica jego śmierci stała się okazją do wspomnień i uczczenia jego życia.

Zazwyczaj Agnieszka Woźniak-Starak, wraz z rodziną i przyjaciółmi Piotra, wypływała na jezioro Kisajno na motorówce. Tam puszczała lampiony, by symbolicznie podnieść się ku niebu i uczcić pamięć męża. Jednak w tym roku coś się zmieniło.

Według informacji "Faktu", w dniu czwartej rocznicy śmierci Piotra, na jezioro Kisajno wypłynęły zarówno motorówka z rodziną Woźniak-Staraków, jak i statek wycieczkowy o nazwie "Olimpia" z przyjaciółmi zmarłego producenta. Towarzyszył im podniosły nastrój, a tafle jeziora zdobiły pamiątkowe wieńce z płonącymi zniczami.

Co wyróżniało tegoroczną rocznicę to fakt, że Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się na inny sposób uczczenia pamięci męża.

Popularne wiadomości teraz

Rozwód a alimenty syna. Jakie obowiązki finansowe czekają na Małgorzatę Ostrowską-Królikowską

Dramatyczne wydarzenie przerywa zdjęcia do "M jak miłość". Co się stało

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Cała Polska jest w żałobie. Pożegnanie znanej aktorki z "Na wspólnej" i "Plebanii". Odeszła w wieku 58 lat

Zamiast wsiadać na motorówkę z rodziną, jak to miało miejsce w poprzednich latach, tym razem wybrała rejs statkiem "Olimpia" w towarzystwie znajomych i przyjaciół. Po rejsie rodzina zbierała się w posiadłości Staraków w Fuledzie, aby kontynuować wspólne wspomnienia.

Nie można jednoznacznie stwierdzić, co skłoniło Agnieszkę Woźniak-Starak do wyboru innego sposobu uczczenia rocznicy śmierci męża. Jednak ta zmiana zwróciła uwagę mediów i społeczeństwa, ponieważ w poprzednich latach jej obecność na motorówce podczas ceremonii była często komentowana.

Czwarta rocznica śmierci Piotra Woźniak-Staraka przypomina nam o wielkim szacunku i miłości, jakie łączyły go z rodziną oraz bliskimi. Uroczystość ta pokazuje, że każda rocznica jest wyjątkowym momentem do wspólnego dzielenia się wspomnieniami i uczczenia życia osoby, która pozostawiła ślad w sercach swoich najbliższych.

Pisaliśmy również o: Andrzej Piaseczny podbija serca fanów nowym zdjęciem. „Dwaj przystojniacy, bądźcie szczęśliwi”

Może zainteresuje Cię to: Wspomnienie syna Sylwii Peretti na cmentarzu. Co wyróżnia jego miejsce spoczynku miesiąc po strasznej straty

Przypominamy o: Niesamowite zmiany w wyglądzie Zenka Martyniuka. Żona pewnie dumna z efektów