Emilia Dankwa, która lata temu wcielała się w postać niezwykle sympatycznej dziewczynki, podbiła serca widzów swoją egzotyczną urodą. Śniada cera, niebieskie oczy i burza loków sprawiły, że stała się rozpoznawalną twarzą małego ekranu. Teraz, po latach, aktorka zaskakuje nas swoją przemianą na imprezie marki kosmetycznej.

Emilia Dankwa – od Małej Zosi do Wspaniałej Kobiety Emilia Dankwa przez lata towarzyszyła widzom jako urocza i niezapomniana Zosia. Jej występ w "Rodzince.pl" pozostał w pamięci, a jej egzotyczna uroda wyróżniała ją wśród innych aktorów. Po zakończeniu tej przygody Emilia nie zniknęła z mediów. Wręcz przeciwnie – podjęła próby w modelingu i zaistniała na polu mediów społecznościowych.

Ostatnio młoda aktorka pojawiła się na imprezie marki kosmetycznej, gdzie pokazała światu, jak bardzo się zmieniła.

Choć minęło sporo czasu od czasów "Rodzinki.pl", uroda Emilii wciąż zachwyca. Na imprezie wybrała prostą czarną sukienkę, dodając do niej białe trampki. Jej włosy były spięte w naturalny sposób, a burza loków nadal przyciągała spojrzenia. Zdjęcia z wydarzenia uchwyciły moment, w którym Emilia Dankwa emanuje urokiem i pewnością siebie.

Przemiana i Przyszłość Emilii Dankwa Obecnie Emilia ma 18 lat i przekształciła się w piękną młodą kobietę. Jej urok dziecięcy przekształcił się w naturalny wdzięk dorosłej osoby. Jednak mimo upływu lat, nie straciła dziewczęcego uroku, który zyskał sobie sympatię publiczności. Na imprezie kosmetycznej zaprezentowała się w stylowej, a jednocześnie swobodnej stylizacji, co idealnie oddaje jej osobowość.

Popularne wiadomości teraz

Maryla Rodowicz przeszła operację. Co się stało z gwiazdą

Nieustający szacunek. W jakim stanie obecnie jest miejsce spoczynku Barbary Borys-Damięckiej

Odszedł znany aktor. Smutna informacja od jego żony. "Z wielkim bólem zawiadamiam"

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Podsumowując, Emilia Dankwa, znana wielu z roli Zosi w "Rodzince.pl", przechodzi fascynującą przemianę, która ukazuje jej nowy etap w życiu. Jej obecna obecność na salonach, urok osobisty oraz plany na przyszłość pozwalają przypuszczać, że aktorka jeszcze długo będzie zdobywać serca publiczności swoim niezwykłym talentem i naturalnym pięknem. 

Pisaliśmy również o: Michał Wiśniewski dzieli się zdjęciem rodziców. Podobieństwo do ojca nie do pomylenia

Może zainteresuje Cię to: Michał Wiśniewski dzieli się zdjęciem rodziców. Podobieństwo do ojca nie do pomylenia

Przypominamy o: Romantyczny ślub Krzysztofa Skiby. Pierwsze fotografie wpłynęły do sieci