Po dwóch latach spędzonych razem, Allan Krupa i Andżelika Dziedzic podobno rozstali się, pozostawiając Edytę Górniak, matkę Allana, zdruzgotaną tą wiadomością.

Uznana piosenkarka i była uczestniczka Eurowizji stara się wspierać syna w tym trudnym czasie, czerpiąc z własnych doświadczeń ze złamanym sercem, aby zaoferować pocieszenie.

Droga życiowa Allana Krupy nie była łatwa, ponieważ musiał stawić czoła rozwodowi rodziców, a następnie uwięzieniu ojca. Pomimo wyzwań, znalazł miłość w Andżelice Dziedzic i oboje szybko zamieszkali razem, tworząc obraz kwitnącego romansu.

Młoda para wyraziła nawet aspiracje do małżeństwa, gdy tylko zgromadzą niezbędne środki. Edyta Górniak, zawsze wspierająca decyzje syna, przyjęła Andżelikę jak własną córkę.

Jednak, jak wynika z ostatnich doniesień, nawet najbardziej obiecujący związek może trafić na trudne chwile. Allan Krupa i Andżelika Dziedzic rozstali się podobno po dwóch latach spędzonych razem, a według osób wtajemniczonych czynnikiem, który mógł się do tego przyczynić, były kwestie związane ze wspólnym zamieszkiwaniem.

Popularne wiadomości teraz

„Michał, nareszcie jestem w ciąży”: krzyczał głośnik telefonu, a obok mnie siedziała moja żona

„Przez dziesięć lat czekałam na powrót męża, nie chciałam uwierzyć, że nas zostawił. Ale wkrótce dowiedziałam się, że Andrzej znalazł bogatą kobietę”

Żona zdała sobie sprawę ze wszystkiego, gdy przekroczyła próg domu i odkryła, że brakuje jej futra: „Maciej, jak mogłeś”

„Czy mogę dostać gorącą herbatę z kawałkiem chleba, nie martw się, usiądę na parapecie i poczekam”

Wydaje się, że decyzja o wspólnym zamieszkaniu mogła zostać podjęta w pośpiechu, co ostatecznie nadwyrężyło ich związek.

Chyba za wcześnie zdecydowali się na dorosłe życie i mieszkanie razem. Ostatnio przestało to służyć ich relacji – powiedział.

Rozstanie mocno dotknęło Edytę Górniak, która głęboko współodczuwa ból syna. Czerpiąc z własnych doświadczeń związanych ze złamanym sercem, uznana artystka oferuje Allanowi niezachwiane wsparcie w tym trudnym okresie. Pomimo swojej sławy i sukcesu, Górniak rozumie uniwersalny ból złamanego serca i wykorzystuje swoje matczyne instynkty, aby pomóc synowi wyleczyć się.

Z doniesień wynika, że zarówno Allan, jak i Andżelika szukali pocieszenia i porady u Edyty Górniak. Pomimo napiętego harmonogramu, piosenkarka znalazła czas, aby spotkać się z obojgiem osobno, angażując się w długie rozmowy, aby zaoferować wskazówki, zrozumienie i wsparcie emocjonalne. Zapewniając komfort, Górniak rozumie również, jak ważne jest, aby dać młodej parze przestrzeń do przetworzenia swoich uczuć na własnych warunkach.

Zarówno Allan jak i Andżelika poprosili Edytę o spotkanie. I choć miała wtedy koncerty i wykłady za granicą, spotkała się zarówno z jednym, jak i drugim. Rozmawiali godzinami. Starała się zrozumieć i wesprzeć oboje. A przy okazji też nie wtrącać się za bardzo – poinformował Super Express przyjaciel divy.

Po rozstaniu zarówno Allan, jak i Andżelika obrali różne ścieżki. Andżelika przeprowadziła się z Warszawy, podczas gdy Allan wyjechał do Berlina, gdzie zanurzył się w swojej muzyce, pracując nad nowymi utworami na nadchodzący album. Żadna ze stron nie zdecydowała się na publiczne omówienie szczegółów ich rozstania, zamiast tego skupiając się na rozwoju osobistym i leczeniu.

Podczas gdy świat obserwuje rozwój tego rozdziału, niezachwiane wsparcie Edyty Górniak dla jej syna jest świadectwem siły matczynej miłości, przypominając nam wszystkim, że nawet w świecie sławy i fortuny, więzi rodzinne i wspólne doświadczenia złamanego serca łączą nas wszystkich na głębszym poziomie.

Pisaliśmy również o: Jubileusz wieku. Córka Michała Wiśniewskiego i Mandaryny obchodzi 20 urodziny

Może zainteresuje Cię to: Michał Wiśniewski dzieli się zdjęciem rodziców. Podobieństwo do ojca nie do pomylenia

Przypominamy o: Emilia Dankwa z "Rodzinki.pl" rozkwita w urokliwą kobietę. Jej nowy wizerunek zachwyca