21 sierpnia to dzień, w którym obchodził swoje 35. urodziny, a jak się okazuje, świętowanie tego jubileuszu okazało się być niezwykłym festiwalem niespodzianek i radości.

Na czele tych urodzinowych celebracji stoi oczywiście żona Roberta, Anna Lewandowska, która zorganizowała między innymi tort i urocze balony, tworząc klimat prawdziwej rodzinnej atmosfery.

Urodziny to zawsze wyjątkowa okazja do dzielenia się radością z najbliższymi, a Robert Lewandowski miał to szczęście, że mógł ten dzień spędzić w otoczeniu bliskich sercu osób.

Jednak to nie koniec urodzinowych niespodzianek dla tego wybitnego sportowca. Jego liczba obserwatorów na Instagramie, platformie społecznościowej, która stała się oknem do jego życia prywatnego i zawodowego, osiągnęła nieprawdopodobny próg – 35 milionów!

35 milionów obserwujących właśnie w dniu, w którym skończyłem 35 lat. Bardzo dziękuję - zwrócił się Robert Lewandowski do fanów.

Popularne wiadomości teraz

Piotr i Agata Rubik zamierzają zostać się na stałe poza Polską? Żona muzyka powiedziała całą prawdę

Serce łamiące pożegnanie. Nekrolog Krzysztofa Ibisza zbiera kondolencje z każdej strony

Matka i ojciec Kamilka, którzy zgotowali dziecku piekło na ziemi, usłyszeli wyrok. Sąd nie miał dla nich litości

Małgorzata Rozenek-Majdan w żałobie. Smutne wieści o bliskim członku rodziny

Co ciekawe, to dokładnie tyle, ile lat właśnie skończył. Robert Lewandowski podziękował swoim fanom za to niewiarygodne wsparcie, zaznaczając, że osiągnięcie tej liczby w dniu swoich 35. urodzin jest dla niego naprawdę wyjątkowe i poruszające.

Nie tylko liczba obserwatorów w mediach społecznościowych stanowiła o wyjątkowości tych urodzin. Świat sportu również uczcił jubilata, a ten honor otrzymał podczas uroczystości związanej z 60-leciem Bundesligi.

Odznaczenie to jest hołdem dla osiągnięć Roberta Lewandowskiego jako jednego z najskuteczniejszych napastników w historii tej prestiżowej ligi niemieckiej.

To wyjątkowe święto nie tylko podkreśliło osiągnięcia Roberta Lewandowskiego jako piłkarza, ale także ukazało go jako człowieka, który zasłużenie cieszy się szacunkiem, miłością i poparciem fanów na całym świecie.

Z pewnością te urodzinowe niespodzianki i wyjątkowe chwile na długo pozostaną w sercu tego wspaniałego sportowca, który zdobywa kolejne sukcesy i serca kibiców na całym globie.

Pisaliśmy również o: Anna Potaczek z "W11 - Wydział śledczy" zaskakuje. Drastyczna przemiana wyglądu

Może zainteresuje Cię to: Nagły przełom w śledztwie dotyczącym wypadku syna Sylwii Peretti. Pojawił się świadek

Przypominamy o: Aleksander Kwaśniewski przeszedł operację. Fatalne wieści dotyczące byłego prezydenta