Jednak to, co wzbudziło szczególne zainteresowanie, to jej osobista relacja dotycząca adoptowanego wnuka, którego mało kto dotąd znał.

Przez wiele lat Teresa Lipowska wcielała się w postać matki i babci na ekranie, co z pewnością wpłynęło na jej wrażliwość na problemy związane z samotnością i izolacją.

Nawet jeżeli wokół ma się dużo ludzi, to można być samotnym. - powiedziała Lipowska.

Aktorka podkreślała, że choć ma wiele kolegów z planu i otaczają ją ludzie, to samotność nie omija nawet tych, którzy żyją w otoczeniu tłumów. Jej zdaniem samotność to nie tylko fizyczna izolacja, ale także emocjonalna potrzeba bycia zrozumianym i zauważonym przez innych.

Nie tylko seniorzy borykają się z tym trudnym uczuciem. Teresa Lipowska wspomniała o swoim 19-letnim adoptowanym wnuku, który miał trudności ze znalezieniem swojego miejsca w świecie.

Popularne wiadomości teraz

Dramatyczne weści. Choroba Anny Lewandowskiej wstrząsnęła opinią publiczną

Zenek Martyniuk dzieli się wspaniałą nowiną. Cała Polska w zachwycie

Dramatyczne wydarzenie przerywa zdjęcia do "M jak miłość". Co się stało

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

On ma 19 lat i jest człowiekiem zamkniętym, trudno było do niego dotrzeć. Ja mam wokół siebie mnóstwo ludzi, kolegów z planu, ale ludzie cię nie zauważają. Doszłam do wniosku, że trzeba wyjść do kogoś, kto cię będzie potrzebował. Samotność trzeba sobie ubarwić.

Z powodu swojego pochodzenia, niezwiązanego z Polską, chłopak miał trudności w nawiązywaniu relacji. Aktorka przyznała, że zrozumienie potrzeby wsparcia i zainteresowania drugą osobą bywa niezwykle ważne, zwłaszcza dla młodszych ludzi, którzy również mogą odczuwać samotność.

W jej opowieści słychać troskę i empatię. Lipowska zaznaczyła, że zrozumienie, wsparcie oraz wyjście naprzeciw drugiej osobie to klucz do przeciwdziałania samotności. Zainspirowana własnym doświadczeniem, aktorka zachęciła do otwartości, niesienia pomocy i angażowania się w życie innych, aby ubarwić ich samotność i uczynić je szczęśliwszymi.

Pisaliśmy również o: Dramat w domu Małgorzaty Rozenek. Prezenterka telewizyjna przygotowuje się do pożegnania z synem

Może zainteresuje Cię to: Niespodziewane zmiany w testamencie Moniki Richardson. Dzieci miały decydujący wpływ

Przypominamy o: 35 lat później. Jak teraz wyglądają dziewczyny sześcioraczki, które podbiły świat