Małżeństwo, które otrzymało nieoczekiwane wyróżnienie związanego z pracą w Stanach Zjednoczonych, stworzyło sobie nowy dom w Maryland, który zachwyca luksusem i funkcjonalnością.

Joanna Kurska, była szefowa programu "Pytanie na śniadanie", aktywnie dzieli się fragmentami swojego życia prywatnego na Instagramie, a ostatnio opublikowane zdjęcia ich posiadłości wzbudziły spore zainteresowanie.

Po wielu zmianach w karierze zawodowej, małżeństwo Kurskich zdecydowało się przenieść do Stanów Zjednoczonych, gdzie Jacek Kurski podjął pracę w Banku Światowym. Ich wybór padł na malowniczą okolicę pod Waszyngtonem w Maryland. Joanna Kurska opowiedziała o swoim życiu w nowym miejscu, gdzie zamieszkali w otoczeniu przyrody, spokoju i przestrzeni. Okoliczne parki, zwierzęta i naturalne piękno stały się częścią ich codzienności.

Wnętrze ich domu odsłania harmonijne połączenie nowoczesności z elegancją. Przestronna kuchnia w odcieniach bieli i czerni, wyposażona w wyspę, łączy się z przestronnym salonem, tworząc otwartą przestrzeń idealną do spędzania czasu razem. Wnętrze zdobią drewniane panele, marmurowy kominek oraz wyjątkowo duży telewizor, stanowiący element centralny rozrywki w salonie.

Niezwykła harmonia i komfort, jakie emanują z opublikowanych zdjęć, ukazują, że Kurscy w pełni cieszą się nowym etapem swojego życia. Joanna Kurska podkreśla, że przeprowadzka za ocean była wyjątkowym wyborem, który pozwolił im na odnalezienie się w spokojniejszym otoczeniu. Jej opowieść o codzienności w Stanach Zjednoczonych odzwierciedla radość z życia w bliskości natury i harmonii z otoczeniem.

Popularne wiadomości teraz

Piotr i Agata Rubik zamierzają zostać się na stałe poza Polską? Żona muzyka powiedziała całą prawdę

Allan Krupa przechodzi na islam? Syn Edyty Górniak o zmianie wyznania

Serce łamiące pożegnanie. Nekrolog Krzysztofa Ibisza zbiera kondolencje z każdej strony

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Choć obecnie mieszkają poza granicami Polski, Kurscy wciąż pozostają w centrum uwagi, a ich losy wzbudzają zainteresowanie fanów i mediów. Przeprowadzka za oceanem stała się dla nich nowym rozdziałem, który dodatkowo zbliżył ich do natury i sprawił, że cieszą się nowymi możliwościami, które życie w USA ma im do zaoferowania.

Pisaliśmy również o: Dramat w domu Małgorzaty Rozenek. Prezenterka telewizyjna przygotowuje się do pożegnania z synem

Może zainteresuje Cię to: Niespodziewane zmiany w testamencie Moniki Richardson. Dzieci miały decydujący wpływ

Przypominamy o: 35 lat później. Jak teraz wyglądają dziewczyny sześcioraczki, które podbiły świat