Choć para milczy na ten temat, fani nieustannie domagają się wyjaśnienia. Plotki skupiają się na fotografii, na której Paulina nosi obszerne ubrania, ukrywając sylwetkę, która wcześniej była jej dumą. Tymczasem była dziewczyna Jakuba Rzeźniczaka, Magda Stępień, zabrała głos w tej sprawie, rzucając światło na tę tajemnicę.

Wywiad udzielony przez Jakuba Rzeźniczaka niedawno wzbudził kontrowersje. W trakcie rozmowy zdradził szczegóły swoich relacji z byłymi partnerkami, historię związku, a także tragiczną stratę swojego syna. Warto zaznaczyć, że owa rozmowa nie tylko rzuciła światło na życie piłkarza, ale również zaczęła krążyć w kontekście obecnych doniesień.

Na przestrzeni ostatnich dni fani aktywnie dyskutowali o możliwej ciąży Pauliny Rzeźniczak.

Zdjęcia pary na mediach społecznościowych, na których żona piłkarza ubrana jest w luźne ubrania, wzbudziły podejrzenia. Komentarze i pytania od fanów, którzy pragnęli potwierdzenia tej informacji, napotkały jednak na milczenie ze strony pary.

Jedyną reakcją Jakuba Rzeźniczaka było jego odpowiedź na nieprzychylne komentarze jednej z internautek, która zwróciła uwagę na pewien schemat, jaki przewija się w jego życiu.

Popularne wiadomości teraz

Rozwód a alimenty syna. Jakie obowiązki finansowe czekają na Małgorzatę Ostrowską-Królikowską

Niespodzianka na premierze "Znachora". Profesor Wilczur w nowym świetle. Co sądzą o tym fani

Cała Polska jest w żałobie. Pożegnanie znanej aktorki z "Na wspólnej" i "Plebanii". Odeszła w wieku 58 lat

Bardzo dziwny i niepokojący komentarz Tomasza Lisa. O czym dziennikarz chciał powiedzieć?

Jedno z komentarzy brzmiało:

Gratulacje, oby wasz związek tym razem po narodzeniu dzieciątka przetrwał – napisała jedna z obserwujących. Nasz związek z tego co pamiętam do tej pory ma się dobrze – odparł Kuba.

Warto jednak zauważyć, że piłkarz nie potwierdził ani nie zaprzeczył doniesieniom o ciąży, pozostawiając kwestię niewiadomą.

Ale życie z Magdą stało się zwyczajnie niemożliwe. Była w ciąży, a ja już wiedziałem , że dłużej nie dam rady. Doszło do tego, że chciałem zniknąć, wyjść z domu ze śmieciami i nie wrócić. Nawet dzwoniłem do fundacji Itaka i wiedziałem, że trzeba ich poinformować, żeby nie szukali człowieka. Radziłem się mojej pani mecenas, co mam zrobić, czy lepiej odejść teraz, jak jest w ciąży, czy jak urodzi… Usłyszałem: „To nie ma znaczenia Kuba, i tak Cię zlinczują – wyznał.

Magda Stępień wypowiedziała się na temat ciąży żony Jakuba Rzeźniczaka, rzucając nowe światło na sytuację. Była dziewczyna piłkarza oraz matka ich zmarłego syna wyjawiła, że doskonale wie o ciąży Pauliny i nie jest to dla niej nowość.

Aktualnie przebywająca w Gruzji, gdzie spotkała się ze swoim ojcem po dwudziestu pięciu latach, Magda Stępień znalazła czas, by odnieść się do plotek wokół jej byłego partnera. Stwierdziła, że zdaje sobie sprawę z ciąży Pauliny i to nie jest nowość w kontekście ich relacji.

Czy te coraz głośniejsze spekulacje w końcu znajdą swoje potwierdzenie w oficjalnym oświadczeniu Rzeźniczaków? Wzrastające oczekiwania fanów i emocje wokół tej sprawy sugerują, że odpowiedź może być znacznie bliższa, niż się wydaje.

Pisaliśmy również o: Dramat w domu Małgorzaty Rozenek. Prezenterka telewizyjna przygotowuje się do pożegnania z synem

Może zainteresuje Cię to: Niespodziewane zmiany w testamencie Moniki Richardson. Dzieci miały decydujący wpływ

Przypominamy o: 35 lat później. Jak teraz wyglądają dziewczyny sześcioraczki, które podbiły świat