Ostatnio muzyk udzielił odpowiedzi na niecodzienną prośbę jednego z internautów, co wywołało spore zamieszanie w mediach społecznościowych.

Andrzej Piaseczny, znany polski artysta muzyczny, który od lat zdobywa serca słuchaczy, postanowił odpowiedzieć na nietypową prośbę od jednego ze swoich fanów.

Internauta zażądał od muzyka przeprosin skierowanych do Polaków. Nietypowe to żądanie, które z pewnością zaskoczyło zarówno samego Piasecznego, jak i jego wielbicieli.

Prośba o przeprosiny pojawiła się w komentarzu pod jednym z postów na Instagramie artysty. Nieznany mężczyzna napisał: "To Twoja wina, że Rafał Brzozowski robi 'karierę'. Przeproś Polaków."

Andrzej Piaseczny zareagował na tę nietypową sugestię w sposób ironiczny i pełen dystansu. Na swoim Instagramie w odpowiedzi na tę prośbę napisał z użyciem języka angielskiego: "I'm sorry," co można przetłumaczyć jako "Przepraszam."

Popularne wiadomości teraz

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

"Moja synowa zrujnowała moje urodziny swoją obecnością. Gdzie był umysł mojego syna, kiedy się z nią żenił"

To Twoja wina, że Rafał Brzozowski robi „karierę”. Przeproś Polaków – napisał do niego mężczyzna. - I'm sorry - odpowiedział ironicznie Andrzej Piaseczny.

To wywołało mieszane reakcje wśród internautów. Jedni odebrali to jako żart i dowcipną odpowiedź, inni zastanawiali się, dlaczego muzyk miałby przeprosić Polaków z powodu sukcesu innego artysty, takim jak Rafał Brzozowski.

Warto wspomnieć, że Andrzej Piaseczny nie tylko jest cenionym artystą, ale również odważnie wychodzi z prywatnymi wyznawaniami. Wcześniej ogłosił publicznie, że jest gejem i wyraził wsparcie dla różnorodności i tolerancji w społeczeństwie.

Piosenka „Miłość” jest odważnym utworem. Chociaż co to za odwaga. Na świecie to są normalne rzeczy, w Polsce jeszcze nie do końca. W tej piosence mówię o tym, że każdy rodzaj miłości jest bardzo ważny i dobry. Nie wolno nikogo wykluczać. Najważniejsza jest miłość, a nie to, kto kogo i dlaczego kocha. Niech wszyscy się kochają, jeśli tylko chcą. (…) Piszę o jakichś swoich sprawach. To jest bardzo proste. Bardzo długi czas myślałem o tym, że wystarczy być dobrym człowiekiem po to, żeby wzbudzić w innych ludziach sympatię. Żeby dawać przykład tolerancji i akceptacji do człowieka. Nie do geja, tylko do człowieka. Nasza rzeczywistość społeczno-polityczna zmusza do tego, aby się określać, jeśli masz inne preferencje. Tak, to jest piosenka o mnie. Mówię o tym z uśmiechem – mówił w rozmowie z Radiem Zet.

Artysta skupia się na swojej karierze muzycznej i aktywnie angażuje się w działalność artystyczną, jednocześnie pozostając otwarty na komunikację z fanami w mediach społecznościowych. Jego szczerze wyznania i odważne podejście do życia prywatnego zyskują mu szacunek i sympatię wielu osób.

Pisaliśmy również o: Nieznane fakty z życia Martyny Wojciechowskiej. Dlaczego trafiła kilka razy za kratki

Może zainteresuje Cię to: Sny o osobach, które odeszły. Wyjaśnienie i znaczenie według znanego księdza

Przypominamy o: Michał Wiśniewski uczy synka pracować? Zabrał małego Falco w nietypowe miejsce. "Daj dziecku wędkę a nie rybę"