Podzieliła się wstrząsającymi opowieściami o najbardziej niebezpiecznych sytuacjach, z jakimi spotkała się ona i jej ekipa podczas produkcji, w tym o wielokrotnych spotkaniach z więzieniem. Co doprowadziło do tych niepokojących incydentów?

Martyna Wojciechowska, znana ze swojej charyzmatycznej i autentycznej osobowości, jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce.

Jej pasja do podróży i szczera, otwarta postawa zjednały jej publiczność w całym kraju. Jej niezwykłe podróże do najdalszych zakątków świata prezentowane są w programie "Kobieta na krańcu świata".

Niedawno Wojciechowska zdradziła, że plan produkcji nie zawsze jest najbezpieczniejszym miejscem. W wywiadzie dla Plotek zdradziła, że jej ekipa kilkukrotnie lądowała w więzieniu, a podczas kręcenia programu groziło jej nawet porwanie.

Jednym z najbardziej niebezpiecznych odcinków, jakie zrealizowaliśmy, był odcinek z Francji, z Paryża, więc to nie jest tak, że trzeba jechać na kraniec, ten dosłowny kraniec świata, żeby doświadczyć obiektywnie trudnych sytuacji. I to dotyczy przede wszystkim ludzi, których spotykasz na swojej drodze. Tu, w Warszawie, również mogą stać się straszne rzeczy, jak spotkasz niewłaściwych ludzi w niewłaściwym czasie - zdradziła Wojciechowska.

Popularne wiadomości teraz

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Jeśli chcecie żyć szczęśliwie, nigdy nie dawajcie swoim mężczyznom drugiej szansy. Po rozwodzie nauczyłam się tej lekcji na zawsze"

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Pisaliśmy również o: Katarzyna Cichopek postanowiła rozstać się z niektórymi ubraniami. Markowe sukienki od gwiazdy znikają jak świeże bułeczki

Może zainteresuje Cię to: Justyna Żyła rozpala internet. Zdjęcie w odważnej sukience. "Piękna, cudowna, boska"

Przypominamy o: Michał Wiśniewski uczy synka pracować? Zabrał małego Falco w nietypowe miejsce. "Daj dziecku wędkę a nie rybę"