Jej historia to materiał na prawdziwą książkę, a jej rozwój popularności w mediach społecznościowych jest godny uwagi.

Szczególną uwagę mediów przyciągnął rozwód Justyny Żyły z znanym skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą. Ich związek zakończył się publicznym konfliktem i praniem brudów na łamach mediów. Dopiero po kilku miesiącach oboje poszli w swoje strony, kiedy doszło do rozwodu. To był punkt zwrotny w życiu Justyny Żyły.

Celebrytka postanowiła zbudować własną osobowość medialną w internecie. Dzięki swojej aktywności stała się rozpoznawalną gwiazdą w mediach społecznościowych. Jednak to nie wszystko, ponieważ Justyna Żyła zapragnęła podbić serca widzów telewizyjnych i wzięła udział w programie "Taniec z Gwiazdami". W sieci jest aktywna głównie na Instagramie, gdzie dzieli się różnymi aspektami swojego życia, zarówno osobistego, jak i zawodowego.

Ostatnio Justyna Żyła często publikuje zdjęcia jedzenia, a zwłaszcza swoich śniadań, ale od czasu do czasu pojawiają się również zdjęcia z jej twarzą. Jednym z takich momentów było kilka tygodni temu, gdy celebrytka podzieliła się na Instagramie dwoma zdjęciami w jednym poście. Pierwsze z nich wyróżniało się głębokim dekoltem w białej sukience w kwiatki. Te zdjęcia zyskały uwagę internautów, a reakcje były jednoznaczne.

Popularne wiadomości teraz

Zenek Martyniuk dzieli się wspaniałą nowiną. Cała Polska w zachwycie

Allan Krupa przechodzi na islam? Syn Edyty Górniak o zmianie wyznania

Co stało się między Kasią Cichopek a Michałem Kurzajewskim? Ogłoszono koniec

Wysokość emerytury Marii Winiarskiej zaskoczy każdego, kto dowie się, ile ona wynosi. "Przez pół wieku ciężko pracowałam"

Justyna Żyła zdobyła lojalnych fanów, którzy doceniają jej naturalność i urok. W ostatnim poście nie brakowało komplementów i serduszek. Użytkownicy chwalili celebrytkę, nazywając ją piękną, cudowną i boską. Jej wybór białej sukni również spotkał się z aprobatą, a internauci zostawiali komentarze pełne pozytywnych emocji. Justyna Żyła zyskuje coraz większe uznanie i popularność na Instagramie, co pokazuje, że jej metamorfoza medialna przynosi zamierzony efekt.

Pisaliśmy również o: Katarzyna Cichopek postanowiła rozstać się z niektórymi ubraniami. Markowe sukienki od gwiazdy znikają jak świeże bułeczki

Może zainteresuje Cię to: 11-latek wprowadza magię na scenie "Mam Talent". Publika i jurorzy nie mogli uwierzyć

Przypominamy o: Dramatyczna rodzinna tragedia. Były mąż uczestniczki "Sanatorium Miłości" odszedł na rękach syna