Jej historia to materiał na prawdziwą książkę, a jej rozwój popularności w mediach społecznościowych jest godny uwagi.

Szczególną uwagę mediów przyciągnął rozwód Justyny Żyły z znanym skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą. Ich związek zakończył się publicznym konfliktem i praniem brudów na łamach mediów. Dopiero po kilku miesiącach oboje poszli w swoje strony, kiedy doszło do rozwodu. To był punkt zwrotny w życiu Justyny Żyły.

Celebrytka postanowiła zbudować własną osobowość medialną w internecie. Dzięki swojej aktywności stała się rozpoznawalną gwiazdą w mediach społecznościowych. Jednak to nie wszystko, ponieważ Justyna Żyła zapragnęła podbić serca widzów telewizyjnych i wzięła udział w programie "Taniec z Gwiazdami". W sieci jest aktywna głównie na Instagramie, gdzie dzieli się różnymi aspektami swojego życia, zarówno osobistego, jak i zawodowego.

Ostatnio Justyna Żyła często publikuje zdjęcia jedzenia, a zwłaszcza swoich śniadań, ale od czasu do czasu pojawiają się również zdjęcia z jej twarzą. Jednym z takich momentów było kilka tygodni temu, gdy celebrytka podzieliła się na Instagramie dwoma zdjęciami w jednym poście. Pierwsze z nich wyróżniało się głębokim dekoltem w białej sukience w kwiatki. Te zdjęcia zyskały uwagę internautów, a reakcje były jednoznaczne.

Popularne wiadomości teraz

"Widzę jakieś papiery w koszu. Serce podpowiadało mi, że mój mąż nie jest w podróży służbowej. Podwinęłam rękawy i sięgnęłam do wiadra"

"Całe życie zdmuchiwałam z ciebie kurz, a ty poszedłeś do swojej kochanki: to twoja wina"

"Jeśli chcecie żyć szczęśliwie, nigdy nie dawajcie swoim mężczyznom drugiej szansy. Po rozwodzie nauczyłam się tej lekcji na zawsze"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

Justyna Żyła zdobyła lojalnych fanów, którzy doceniają jej naturalność i urok. W ostatnim poście nie brakowało komplementów i serduszek. Użytkownicy chwalili celebrytkę, nazywając ją piękną, cudowną i boską. Jej wybór białej sukni również spotkał się z aprobatą, a internauci zostawiali komentarze pełne pozytywnych emocji. Justyna Żyła zyskuje coraz większe uznanie i popularność na Instagramie, co pokazuje, że jej metamorfoza medialna przynosi zamierzony efekt.

Pisaliśmy również o: Katarzyna Cichopek postanowiła rozstać się z niektórymi ubraniami. Markowe sukienki od gwiazdy znikają jak świeże bułeczki

Może zainteresuje Cię to: 11-latek wprowadza magię na scenie "Mam Talent". Publika i jurorzy nie mogli uwierzyć

Przypominamy o: Dramatyczna rodzinna tragedia. Były mąż uczestniczki "Sanatorium Miłości" odszedł na rękach syna