Widzowie amerykańskiej edycji tego popularnego muzycznego show zostali poruszeni talentem młodego wokalisty, a nawet sędzia Simon Cowell nie krył swojego zachwytu.

30 maja br. na ekrany amerykańskich telewidzów trafiła osiemnasta edycja programu "Mam talent". Jednym z uczestników, którym udało się zdobyć serca widzów, był 11-letni chłopiec pochodzący z Meksyku. Jego niesamowity występ, podczas którego wykonał utwór zatytułowany "La Charreada," wzbudził falę zachwytu wśród publiczności i jurorów.

Sofia Vergara, jedna z jurorów, nie szczędziła komplementów pod adresem młodego talentu: "Eduardo, jesteś znakomity. Twoja prezencja, twoja osobowość, twój uśmiech, myślę, że będziesz gwiazdą." Heidi Klum również wyraziła swoje podziwienie: "Uwielbiam twój głos i to, jak długo potrafiłeś przeciągać dźwięki. Każda nuta, którą wyśpiewałeś, była idealna."

Jednak to komentarz Simona Cowella był prawdziwym zaskoczeniem. Sędzia amerykańskiej edycji "Mam talent" nazwał Eduardo "ukształtowanym wokalistą" i wyraził swoje podziwienie: "Czy mi się podobało? Jeszcze jak! Uwielbiam ten występ. Wciąż jestem w szoku po tym, jak zaśpiewałeś. Jesteś bardzo młody, ale wydajesz się być już ukształtowanym wokalistą. Masz naturalny talent."

Eduardo ma zaledwie 11 lat i pochodzi z Meksyku, ale od dłuższego czasu mieszka w Stanach Zjednoczonych wraz z rodzicami. W jednym z wywiadów nastolatek ujawnił, że śpiewa od trzeciego roku życia.

Popularne wiadomości teraz

Zenek Martyniuk dzieli się wspaniałą nowiną. Cała Polska w zachwycie

Piotr i Agata Rubik zamierzają zostać się na stałe poza Polską? Żona muzyka powiedziała całą prawdę

Serce łamiące pożegnanie. Nekrolog Krzysztofa Ibisza zbiera kondolencje z każdej strony

Małgorzata Rozenek-Majdan w żałobie. Smutne wieści o bliskim członku rodziny

Jego niezwykła umiejętność wzbudziła podziw i zachwyt widzów, którzy teraz z niecierpliwością oczekują na finał osiemnastego sezonu programu "Mam talent," zaplanowany na koniec września. Czy śledzisz zagraniczne edycje tego kultowego show? Niezależnie od tego, czy jesteś fanem programu czy też nie, talent Eduarda z pewnością zrobił na wszystkich ogromne wrażenie.

Pisaliśmy również o: Strata w świecie sztuki. Odszedł wyjątkowy artysta. Do ostatniej chwili czuwała przy nim jego ukochana żona

Może zainteresuje Cię to: Tajemnicze wnętrze Elżbiety Dmoch. Zdjęcia domu celebrytki wstrząsają sieć

Przypominamy o: Plotki stały się faktem. Oficjalny komunikat o Paulinie Smaszcz. Wkroczyła na nową ścieżkę