Choć jej życie zawodowe było przez pewien czas w cieniu, okazuje się, że teraz wkroczyła na nową ścieżkę, i to od razu na wysokim stanowisku.

W przeszłości Paulina Smaszcz miała swoje chwile sławy jako gwiazda telewizji, jednak jej przygoda z ekranem była krótkotrwała. Później postanowiła poszukać wyzwań w korporacjach, a także związała swoje życie z dziedziną public relations. Kolejne lata spędziła pracując w znaczących firmach, pełniąc odpowiedzialne funkcje.

W ubiegłym roku pojawiły się doniesienia, że jej współpraca z poprzednim pracodawcą dobiegła końca. Czasowo pokryło się to z zainteresowaniem mediów wobec jej osoby, wynikającym z ujawnienia związku jej byłego męża, Macieja Kurzajewskiego, z Kasią Cichopek. Niemniej jednak, nie jest jasne, czy ta sytuacja wpłynęła na decyzję o zakończeniu pracy w korporacji.

Jednak teraz niespodziewanie Paulina Smaszcz powróciła do światła reflektorów, ogłaszając swój powrót do dużej firmy. Wg informacji zamieszczonych w Wirtualnych Mediach:

"Objęła tam stanowisko dyrektorki komunikacji, marketingu i PR"

Popularne wiadomości teraz

Romans Agnieszki Chylińskiej z agentką wstrząsa show-biznesem. Mąż artystki wypowiada się na ten temat

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Cała Polska jest w żałobie. Pożegnanie znanej aktorki z "Na wspólnej" i "Plebanii". Odeszła w wieku 58 lat

Papież Franciszek trafił do szpitala. Co wiadomo o jego stanie zdrowia

Co jest jeszcze ciekawsze, na profilu społecznościowym firmy pojawiła się informacja o jej objęciu stanowiska dyrektorki, a jej pierwszym zadaniem jest "projekt związany z mężczyznami i działaniami marketingowymi wokół nich". Jednak osobiście Paulina Smaszcz jeszcze nie skomentowała publicznie swojej nowej roli.

Mało kto zdaje sobie sprawę, że Paulina Smaszcz rozpoczynała swoją karierę jako modelka. Ta przygoda była jednak krótka i zakończyła się w czasie studiów. W latach 90. pracowała jako specjalistka ds. reklamy w renomowanym towarzystwie ubezpieczeniowym.

Następnie związała się z Telewizją Polską, gdzie w 2009 roku prowadziła program "Pytanie na śniadanie", choć już rok później została zawieszona w swoich obowiązkach. Miała także okazję pracować w TVN Style, gdzie prowadziła program "Mamo, to ja".

Nowy krok w karierze Pauliny Smaszcz budzi zainteresowanie i spekulacje na temat przyszłości jej profesjonalnej drogi. Obywatele z niecierpliwością czekają na kolejne informacje związane z jej nową rolą i działaniami na nowym stanowisku.

Pisaliśmy również o: Wyczekiwany zwiastun filmu "Znachor" na Netflix. Kto wcieli się w tytułową rolę

Może zainteresuje Cię to: Sandra Kubicka cierpi na poważną chorobę. Ujawnia wyniki badań i emocjonalną walkę. "Przepłakałam całą noc"

Przypominamy o: Tajemniczy partner Piaska. Kim jest mężczyzna, który zdobył serce Andrzeja Piasecznego