To właśnie na tym festiwalu artysta, który ma 59 lat, spotyka się ze swoimi fanami, prezentując się w wyjątkowym zestawieniu przebojów i emocji.

Jednak to nie tylko muzyczna strona Piaska budzi zainteresowanie mediów i fanów, ale także jego osobista historia.

Przez długie lata wokalista ukrywał swój związek i orientację seksualną. Dopiero dwa lata temu, podczas wywiadu radiowego, odważył się ujawnić, że jest osobą LGBT.

Był to dla niego ważny moment, otwarcie wyrażając swoją tożsamość i stając się inspiracją dla wielu innych osób. Warto podkreślić, że Piaseczny jest jednym z niewielu artystów w polskim show-biznesie, którzy postanowili podzielić się swoją orientacją publicznie.

Przed coming outem Piasek był w związku ze starszą od siebie kobietą o imieniu Mirka. Wspólnie wychowywali jej dzieci i artysta czuł się odpowiedzialny za tę rodzinę. Jednak z czasem poczuł potrzebę poszukiwania swojej tożsamości i wyznaczenia własnej ścieżki życiowej. W wywiadzie z Mariuszem Kozakiem z telewizji TTV, Piaseczny wyznał:

Popularne wiadomości teraz

„Mojemu mężowi nie spodobał się mój pomysł zmiany i patrzy na młode dziewczyny: gdzie jest sprawiedliwość”

"Według standardów mojego męża nie robię wystarczająco dużo dla jego córki. Dlaczego uważa, że w ogóle powinnam coś robić"

„Moja żona postanowiła mnie zdradzić, myśląc, że się o tym nie dowiem, ale było dokładnie odwrotnie: nie chciałam, żeby tak się stało”

„Mój mąż zawsze jest na wycieczce z przyjaciółmi, więc postanowiłam zrobić sobie dzień wolnego: Czy rodzina nic dla ciebie nie znaczy"

Jestem tylko człowiekiem i poszukiwałem siebie.

Po rozstaniu z Mirka, Piaseczny znalazł stabilność w nowym związku. Jego partnerem jest Kacper, z którym trwa jego relacja od kilku lat. Mieszkając na wsi, w małej społeczności, oboje cieszą się wsparciem i życzliwością otoczenia. To środowisko pozwala im cieszyć się swoim związkiem bez obaw o osąd innych. Piaseczny podkreśla, że to miejsce nie pozwala na budowanie murów oddzielających ich od otoczenia.

Moja relacja jest przyjemnym związkiem, który trwa od kilku lat i liczę na to, że to się uchowa. Mieszkam w małej społeczności, tam nie da się postawić muru, za którym nic nie widać - zwrócił uwagę Andrzej Piaseczny.

Niedawno pojawiła się informacja o partnerze Piaska, którą ujawnił jego przyjaciel, Mariusz Kozak. Dziennikarz miał okazję poznać Kacpra podczas jednego z koncertów artysty. Spotkanie było niezwykle zabawne, ponieważ partner Piaska okazał się nieśmiały i zwracał się do Kozaka per "proszę pana". To ciekawe spotkanie pozwoliło na bardziej osobiste spojrzenie na relację między nimi.

Był bardzo nieśmiały i mówił do mnie: proszę pana. Mówię: "kurde, nie mów do mnie per pan" - opowiadał Mariusz Kozak.

Cieszącego się popularnością i szacunkiem wokalisty nie ominęła również akceptacja ze strony rodziny. Mama Piaska traktuje jego partnera wyjątkowo serdecznie, co dla artysty jest istotne i wzruszające.

Podczas tegorocznego Sopot Festival, Piaseczny wciąż wzbudza entuzjazm swoich fanów zarówno swoim muzycznym występem, jak i otwartością wobec własnej historii i związku. Jego postawa jest inspiracją dla innych, ukazując, że autentyczność i szczerość są najważniejsze w relacjach i w życiu.

Andrzej Piaseczny to nie tylko artysta o wyjątkowym głosie, ale także człowiek, który poprzez swoją osobistą historię daje nadzieję i pokazuje, że miłość nie zna barier, a prawdziwa akceptacja i życzliwość są kluczem do szczęśliwego życia.

Pisaliśmy również o: Jakub Rzeźniczak znów zostanie ojcem? Reakcja Magdy Stępień na doniesienia budzi zainteresowanie

Może zainteresuje Cię to: Czy to prawda? Piotr Gąsowski i Anna Głogowska znów razem. Intymne chwile w mieście

Przypominamy o: 35 lat później. Jak teraz wyglądają dziewczyny sześcioraczki, które podbiły świat