Mimo że ich rozstanie było wyjątkowo dyskretne, a miłość zamieniona na przyjaźń, to najnowsze doniesienia sugerują, że płomienne uczucia pomiędzy nimi nie wygasły.

Świeże fotografie tej byłej (?) pary rzucają nowe światło na ich relację. Przekonajmy się, co one nam mówią.

Historia Piotra Gąsowskiego i Anny Głogowskiej zaczęła się na parkiecie programu "Tańca z Gwiazdami". Zatańczone w rytm muzyki kroki przerodziły się w gorącą miłość, owocem której jest dziś 16-letnia córka Julia.

Niestety, w 2016 roku para postanowiła się rozstać. Choć drogi ich uczuć się rozeszły, udało im się zachować przyjacielskie stosunki, spędzając nawet wspólnie czas na wakacjach. W ciągu ostatnich kilku lat zarówno Gąsowski, jak i Głogowska, byli związani z innymi partnerami.

Plotki głosiły, że tancerka miała romans z Mikołajem Roznerskim. Również rok temu doniosła, że jest zakochana, choć nie zdradziła, kto jest tajemniczym wybrankiem jej serca.

Popularne wiadomości teraz

Maryla Rodowicz przeszła operację. Co się stało z gwiazdą

Odszedł znany aktor. Smutna informacja od jego żony. "Z wielkim bólem zawiadamiam"

Tajemnicze mieszkanie Kingi Dudy. Co wiadomo o jej luksusowym apartamencie

Zenek Martyniuk dzieli się wspaniałą nowiną. Cała Polska w zachwycie

Czy teraz, po latach, Piotr Gąsowski i Anna Głogowska do siebie wracają? Wszystkie znaki wskazują, że stare uczucia mogą wrócić i miłość wciąż płonie mocniej niż kiedykolwiek.

Niedawno Gąsowski i Głogowska umówili się na wspólne śniadanie na warszawskim Powiślu, w towarzystwie swojej córki Julii. Podczas tego spotkania Ania sięgała po pomidory z talerza Piotra, a on zbliżył się do niej i bezceremonialnie próbował pocałować ją prosto w usta!

Choć tancerka wydawała się zaskoczona, nie wyraziła sprzeciwu. Wzajemnie sobie wpatrywali się w oczy, uśmiechając się, i w tamtej chwili wydawali się być znowu parą.

„Piotr jest taką osobą, wobec której nie można być obojętnym. Jednocześnie można go kochać, nienawidzić, tęsknić i chcieć, żeby już poszedł. Wszystkie skrajne emocje pasują do Piotra Gąsowskiego. I przez to jest taki uzależniający" – wspominała Głogowska o swoich uczuciach do Gąsowskiego w jednym z wywiadów dla TVN, już po rozstaniu.

Czy to tylko chwilowe ożywienie dawnych uczuć, czy też może faktycznie mamy do czynienia z odrodzeniem dawnej miłości? Przyszłość ujawni, czy Piotr Gąsowski i Anna Głogowska mają szansę na nowy rozdział w swojej historii. Bez wątpienia, ich relacja wciąż budzi ogromne zainteresowanie ich fanów, którzy śledzą ich losy i nadzieje na wspólną przyszłość.

Pisaliśmy również o: Jakub Rzeźniczak znów zostanie ojcem? Reakcja Magdy Stępień na doniesienia budzi zainteresowanie

Może zainteresuje Cię to: Niespodziewane zmiany w testamencie Moniki Richardson. Dzieci miały decydujący wpływ

Przypominamy o: 35 lat później. Jak teraz wyglądają dziewczyny sześcioraczki, które podbiły świat