Chociaż są to używane rzeczy, to cena za perełki z jej garderoby nie jest bynajmniej niska. Jeśli marzysz o noszeniu ubrań lub akcesoriów z szafy tej gwiazdy, musisz przygotować kilkaset złotych.

Oferty Katarzyny Cichopek na Vinted cieszą się ogromnym zainteresowaniem i znikały z portalu praktycznie natychmiast. Oto, co można znaleźć w sprzedaży od aktorki!

Katarzyna Cichopek niedawno skupiła się na urządzaniu swojego nowego domu. Projektantem jej przestrzeni stał się Jonatan Kilczewski, znany i ceniony w świecie gwiazd. Jednym z szczególnych pomieszczeń w jej nowym domu ma być garderoba.

Będzie to miejsce wyjątkowe, stworzone z ogromną dbałością o detale. Inspiracją do jej aranżacji jest serial "Seks w wielkim mieście", który aktorka uwielbia. Cichopek planuje, że garderoba będzie przestronna i pozwoli nie tylko na przechowywanie, ale również na eksponowanie jej modowych perełek.

Jednak nie wszystkie ubrania i dodatki z jej dotychczasowej garderoby trafią do nowego luksusowego pomieszczenia. Kasia zdecydowała się na wyprzedaż części swojej kolekcji. Na portalu ogłoszeniowym pojawiło się wiele fantastycznych sukienek od znanych marek, okryć wierzchnich i akcesoriów, których aktorka już nie planuje nosić.

Popularne wiadomości teraz

"Nie mogę jeść tylko 2 razy dziennie tylko dlatego, że ty tak chcesz": krzyknęła moja synowa, gdy usłyszała naszą podstawową rodzinną zasadę

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

"Moja synowa zrujnowała moje urodziny swoją obecnością. Gdzie był umysł mojego syna, kiedy się z nią żenił"

Ceny za te modowe skarby są zróżnicowane, ale raczej trudno znaleźć coś poniżej 200 zł. Wszystkie przedmioty w ofercie z ceną poniżej 100 zł to ubrania córki prezenterki.

Ubrania Kasi to odzież z wyższej półki, za którą warto odpowiednio zapłacić. Niemniej jednak, chętni na pewno znajdą się, ponieważ większość wystawionych przedmiotów sprzedała się błyskawicznie. To prawdziwa gratka dla miłośników mody.

Pisaliśmy również o: Strata w świecie sztuki. Odszedł wyjątkowy artysta. Do ostatniej chwili czuwała przy nim jego ukochana żona

Może zainteresuje Cię to: 11-latek wprowadza magię na scenie "Mam Talent". Publika i jurorzy nie mogli uwierzyć

Przypominamy o: Dramatyczna rodzinna tragedia. Były mąż uczestniczki "Sanatorium Miłości" odszedł na rękach syna