Zenek Martyniuk uważa się za jednego z najbardziej znanych i popularnych piosenkarzy disco polo. Jego utwory, takie jak Przez twe oczy zielone, Krółowa nocy, Oczarowałaś mnie i inne, śpiewa cała Polska. Na samym początku swojej kariery słynnie grał w zespole Akcent, po czym postanowił zbudować swoją solną karierę. 

Krół disco polo Zenek Martyniuk

Anna Mucha szczerze o swoich partnerach z "M jak miłość". Nikt nie spodziewał się tak długiej listy

Wokół Zenka zawsze się krąży sława i pieniądz. Poza tym jest on idealnym mężem dla swojej kochanej żony - Danuty. Kobieta często kąpi się w złocie i miłości. Danuta Martyniuk zawsze wygląda perfekcyjnie i bardzo o siebie dba. Od niedawna pisaliśmy o tym, jak Danuta Martyniuk planuje zostać gwiazdą TVP. Kobieta dostała świętną propozycję, której nie można porzucić. Szczegółowo czytaj o tym w naszym artykule. 

Modlitwa za naszych ukochanych rodziców

Popularne wiadomości teraz

"Czuję się oszukana po przybyciu gości: Robisz ludziom dobrze, a oni to dobrze wykorzystają"

"Przypadkowo zobaczyłem notatkę w kieszeni mojej żony. Po jej przeczytaniu odłożyłem ją z powrotem i rozpłakałem się"

"Kiedy zaszłam w ciążę, mój mąż nie chciał nic słyszeć o dziecku. Teraz mieszkam z dzieckiem u rodziców i chodzę do niego"

"Czasami życie jest niesprawiedliwe dla ludzi: mój były prowadzi wspaniałe życie, nie płaci alimentów, a ja z trudem wiążę koniec z końcem"

Ostatnio krół disco polo zdecydował się na to, aby pokazać swój dom w którym mieszka. On znajduje się w Grabówce pod Białystokiem. I przyznamy się, że to jest prawdziwy luksus. Reporter ze stacji TVP Info był zaproszony do niego w gości. W środku wszystko zostało wykonane z dobrym smakiem. Na pewno sama Danuta Martyniuk, jako kobieta i domowa gospodynia, przyłożyła do tego swoją rękę. Właśnie możecie zobaczyć sami, jak wygląd luksusowy dom Zenka Martyniuka!

Dom Zenka Martyniuka

Sala

Sypialnia Zenka Martyniuka

Kuchnia w domu króla disco polo

Sypialnia

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com