Artystka, która od lat jest związana z Telewizją Polską, otrzymała zaproszenie do udziału w tym prestiżowym projekcie. Według nieoficjalnych źródeł, Górniak ma być jednym z głównych prowadzących programu i ma do dyspozycji luksusowe garderoby, prywatnego kierowcę oraz imponującą gażę.

Niestety, przygotowania do programu nie poszły zgodnie z planem. Edytę Górniak dopadła ostrożna infekcja gardła, co spowodowało poważne problemy podczas nagrywania pierwszego odcinka. Nagle artystka straciła głos, co zagroziło realizacji całego odcinka.

Rozpoczęły się zdjęcia do pierwszego odcinka nowego programu TVP “Rytmy dwójki”. Kiedy Edyta weszła na scenę, produkcję zamurowało. Głos odmówił posłuszeństwa. Ogromna infekcja gardła dopadła ją tuż przed nagraniami. Nie mogła wydusić z siebie pół dźwięku, a realizacja odcinka stanęła pod znakiem zapytania - donosi informator.

Infekcja gardła okazała się na tyle poważna, że na planie programu musiano wezwać lekarza. Dopiero po podaniu odpowiednich leków Edyta Górniak była w stanie kontynuować pracę nad programem.

Produkcja szybko zareagowała i wezwała na plan lekarza, który musiał podać jej sterydowe wziewy, aby mogła wystąpić. Edyta stawiła się na planie programu pomimo złego stanu zdrowia - przekazało źródło portalu.

Popularne wiadomości teraz

"Mam teraz 59 lat. Mam dwie córki i troje wnucząt. Niedawno odwiedziła mnie moja najstarsza córka i odbyliśmy rozmowę"

"Całe życie zdmuchiwałam z ciebie kurz, a ty poszedłeś do swojej kochanki: to twoja wina"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

Górniak jest znana ze swojej determinacji i zaangażowania, a jej gotowość do pracy mimo trudności zdrowotnych pokazuje, że jest profesjonalistką w każdych warunkach.

Program "Rytm Dwójki" obiecuje być interesującym i emocjonującym widowiskiem, w którym wielkie gwiazdy polskiej muzyki będą współzawodniczyć z uczestnikami znanymi z innych muzycznych programów telewizyjnych. Wielu fanów z niecierpliwością oczekuje premiery tego programu, a Edyta Górniak, mimo trudności zdrowotnych, z pewnością dostarczy im niezapomnianych chwil rozrywki.

Pisaliśmy również o: Marcin Hakiel prezentuje nową partnerkę. Nieznane kulisy ich związku

Może zainteresuje Cię to: Sądowy wyrok dla Zenona M.. Co to oznacza dla świata disco polo

Przypominamy o: Córka Lewandowskich przyłapała rodziców na gorącym uczynku. Zdjęcie wszystko wyjaśnia