Aktualnie gwiazda przyjęła propozycję od Telewizji Polskiej (TVP), która może przynieść jej spory zastrzyk gotówki i jeszcze większą popularność.

Jakiś czas temu media obiegła informacja o premierze nowego programu telewizyjnego, który wkrótce trafi na antenę TVP. To rozrywkowy show pod nazwą "Rytm Dwójki".

W ramach tego programu największe gwiazdy stacji TVP będą wspólnie występować na scenie z uczestnikami różnych muzycznych konkursów organizowanych przez publicznego nadawcę. Jednym z liderów projektu będzie Edyta Górniak, która otrzymała bardzo atrakcyjną ofertę.

Z nieoficjalnych źródeł portalu Pudelek udało się dowiedzieć, ile artystka dostanie wynagrodzenia za swój udział w tym programie. Według informacji przekazanych przez jednego z informatorów portalu, Edyta Górniak otrzyma za udział w ośmiu odcinkach programu rekordową sumę wynoszącą kilkaset tysięcy złotych.

- Telewizja Polska stanęła na wysokości zadania, żeby zaangażować ją do programu "Rytm Dwójki". Edyta Górniak dostała aż trzy garderoby, kierowcę do dyspozycji 24 godziny na dobę, dowolność w wyborze utworów, dziewięcioosobową ekipę i przede wszystkim największą gażę. Za nagranie 8 odcinków dostanie aż 400 tysięcy złotych - zdradziła Pudelkowi osoba z TVP.

Popularne wiadomości teraz

"Mam teraz 59 lat. Mam dwie córki i troje wnucząt. Niedawno odwiedziła mnie moja najstarsza córka i odbyliśmy rozmowę"

"Jeśli chcecie żyć szczęśliwie, nigdy nie dawajcie swoim mężczyznom drugiej szansy. Po rozwodzie nauczyłam się tej lekcji na zawsze"

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

Oferta od stacji telewizyjnej wydaje się być na tyle atrakcyjna, że Edyta Górniak nie potrzebowała długo namawiania do jej przyjęcia. Oprócz atrakcyjnego wynagrodzenia, artystka otrzymała korzystne warunki pracy oraz możliwość zapraszania do programu wybranych uczestników, którzy zostali zauważeni przez nią podczas wcześniejszych sezonów programu "The Voice of Poland", w którym również brała udział jako juror.

Edyty długo nie trzeba było namawiać na udział. Oprócz gwiazdorskiej stawki Edyta może zapraszać uczestników programu "The Voice od Poland", którzy wpadli jej w oko podczas kręcenia wszystkich sezonów z jej udziałem. Dzwoni do uczestników osobiście.

Udział w programie "Rytm Dwójki" oraz korzystne warunki umowy, jakie udało się wynegocjować Edycie Górniak, mogą przynieść jej nie tylko satysfakcję artystyczną, ale także znaczący wzrost jej finansowych aktywów. Edyta Górniak jest jedną z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych postaci na polskiej scenie muzycznej, co z pewnością przyczyni się do sukcesu tego telewizyjnego projektu.

Pisaliśmy również o: Ewa Krawczyk oddaje hołd mężowi na jego urodziny. Codziennie na cmentarzu

Może zainteresuje Cię to: Monika Richardson i jej dowcip na temat Kasi Cichpek. Kontrowersyjna reakcja społeczności

Przypominamy o: Agnieszka Chylińska i jej menadżerka. Odkrywamy prawdę o ich relacji. "Dmuchnęła w moje skrzydła"