Pomimo że nie podała konkretnej przyczyny swojej niespodziewanej wizyty w szpitalu, jej słowa skierowane do innych rodziców wywołały falę wsparcia i zrozumienia wśród obserwujących ją osób.

Michał Wiśniewski jest obecnie ojcem szóstki dzieci, które pochodzą z różnych związków. Jego najstarsze dzieci są owocem związku z piosenkarką Mandaryną, a kolejne córki, Etiennette i Vivienne, urodziły się w trakcie jego małżeństwa z Anną Świątczak.

Z obecną żoną, Polą, ma dwóch synów: starszego Falco, który ma 2 lata, i młodszego Noela, który przyszedł na świat kilka miesięcy temu.

Pola Wiśniewska jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych i stara się utrzymywać stały kontakt ze swoimi fanami. W piątek wieczorem pojawiła się na jej Instagramie tajemnicza informacja o jej pobycie w szpitalu.

Mimo że nie podała szczegółów ani przyczyny swojej wizyty na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym (SOR), podziękowała wszystkim rodzicom za ich troskliwość i poświęcenie wobec swoich dzieci. Jej wpis brzmiał: "Kilka godzin na SORze. Każda matka tuląca swoje dziecko na rękach. Każda z tą samą troską i zmęczeniem na twarzy. MAMY jesteście wspaniałe. Tatusiowie także."

Popularne wiadomości teraz

Zenek Martyniuk dzieli się wspaniałą nowiną. Cała Polska w zachwycie

Piotr i Agata Rubik zamierzają zostać się na stałe poza Polską? Żona muzyka powiedziała całą prawdę

Matka i ojciec Kamilka, którzy zgotowali dziecku piekło na ziemi, usłyszeli wyrok. Sąd nie miał dla nich litości

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Mimo braku konkretnych informacji na temat sytuacji, jej wpis wywołał falę wsparcia i komentarzy od jej obserwatorów. Nie jest jasne, dlaczego Pola znalazła się w szpitalu i jakie były okoliczności jej wizyty. Jej fani na pewno z niecierpliwością czekają na dalsze informacje oraz życzą Poli i jej rodzinie zdrowia i pomyślności.

Pisaliśmy również o: Ewa Krawczyk oddaje hołd mężowi na jego urodziny. Codziennie na cmentarzu

Może zainteresuje Cię to: Monika Richardson i jej dowcip na temat Kasi Cichpek. Kontrowersyjna reakcja społeczności

Przypominamy o: Agnieszka Chylińska i jej menadżerka. Odkrywamy prawdę o ich relacji. "Dmuchnęła w moje skrzydła"