Pomimo że nie podała konkretnej przyczyny swojej niespodziewanej wizyty w szpitalu, jej słowa skierowane do innych rodziców wywołały falę wsparcia i zrozumienia wśród obserwujących ją osób.

Michał Wiśniewski jest obecnie ojcem szóstki dzieci, które pochodzą z różnych związków. Jego najstarsze dzieci są owocem związku z piosenkarką Mandaryną, a kolejne córki, Etiennette i Vivienne, urodziły się w trakcie jego małżeństwa z Anną Świątczak.

Z obecną żoną, Polą, ma dwóch synów: starszego Falco, który ma 2 lata, i młodszego Noela, który przyszedł na świat kilka miesięcy temu.

Pola Wiśniewska jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych i stara się utrzymywać stały kontakt ze swoimi fanami. W piątek wieczorem pojawiła się na jej Instagramie tajemnicza informacja o jej pobycie w szpitalu.

Mimo że nie podała szczegółów ani przyczyny swojej wizyty na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym (SOR), podziękowała wszystkim rodzicom za ich troskliwość i poświęcenie wobec swoich dzieci. Jej wpis brzmiał: "Kilka godzin na SORze. Każda matka tuląca swoje dziecko na rękach. Każda z tą samą troską i zmęczeniem na twarzy. MAMY jesteście wspaniałe. Tatusiowie także."

Popularne wiadomości teraz

"Nie mogę jeść tylko 2 razy dziennie tylko dlatego, że ty tak chcesz": krzyknęła moja synowa, gdy usłyszała naszą podstawową rodzinną zasadę

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

"Co za zdrada, nie mam pojęcia, od kogo są te bukiety": byli dobroczyńcy, którzy powiedzieli mi o twoich podróżach

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

Mimo braku konkretnych informacji na temat sytuacji, jej wpis wywołał falę wsparcia i komentarzy od jej obserwatorów. Nie jest jasne, dlaczego Pola znalazła się w szpitalu i jakie były okoliczności jej wizyty. Jej fani na pewno z niecierpliwością czekają na dalsze informacje oraz życzą Poli i jej rodzinie zdrowia i pomyślności.

Pisaliśmy również o: Ewa Krawczyk oddaje hołd mężowi na jego urodziny. Codziennie na cmentarzu

Może zainteresuje Cię to: Monika Richardson i jej dowcip na temat Kasi Cichpek. Kontrowersyjna reakcja społeczności

Przypominamy o: Agnieszka Chylińska i jej menadżerka. Odkrywamy prawdę o ich relacji. "Dmuchnęła w moje skrzydła"