Jednak mimo trudności postanowiła stawić czoła sytuacji z determinacją i odwagą, a teraz podzieliła się z fanami wyjątkową wiadomością.

Dla Sandry Kubickiej ostatni okres nie był łatwy. Okazało się, że modelka otrzymała niepokojące wyniki badania cytologicznego, co z pewnością wywołało niepokój. Jednak Sandra postanowiła stanąć do walki o swoje zdrowie i dołożyła wszelkich starań, aby podjąć odpowiednie kroki w leczeniu swojej dolegliwości.

Jednym z elementów odwracających uwagę od trudności zdrowotnych jest praca. Sandra Kubicka postanowiła wziąć udział w nowym programie telewizyjnym TVP zatytułowanym "Rytmy Dwójki". Na swoim koncie na Instagramie podzieliła się z fanami kulissami pierwszych dni na planie programu. Modelka pojawiła się na zdjęciach w szlafroku i z wałkami na głowie, przygotowując się do nagrań. To jednak nie koniec emocji.

Na profilu Sandry Kubickiej pojawiło się również kilka uroczych zdjęć z Alkiem Baronem, a w opisie pod zdjęciami przeczytaliśmy znaczące słowa - para po raz pierwszy będzie wspólnie pracować nad programem telewizyjnym!

Popularne wiadomości teraz

Zenek Martyniuk dzieli się wspaniałą nowiną. Cała Polska w zachwycie

Co stało się między Kasią Cichopek a Michałem Kurzajewskim? Ogłoszono koniec

Matka i ojciec Kamilka, którzy zgotowali dziecku piekło na ziemi, usłyszeli wyrok. Sąd nie miał dla nich litości

Małgorzata Rozenek-Majdan w żałobie. Smutne wieści o bliskim członku rodziny

Sandra napisała:

Nasz pierwszy wspólny program razem. Lubię te nasze przygody. Mój przystojniak - napisała Sandra.

Warto zaznaczyć, że w nowym programie TVP pojawi się również inna znana postać - Edyta Górniak. Fani wyrazili swoje emocje w komentarzach, wyrażając entuzjazm z powodu udziału Sandry Kubickiej i Alka Barona w "Rytmie Dwójki".

Widać, że jesteś szczęśliwa Gratuluje Sandra! Będzie oglądane Super para Z taką parą na pewno będzie hitem

To, że Sandra Kubicka znalazła siłę, by stawić czoła swoim problemom zdrowotnym, i równocześnie rozwija swoją karierę telewizyjną, jest dowodem na jej determinację i pozytywne podejście do życia. Jej fani z pewnością będą śledzić jej udziały w programie z niecierpliwością i życzyć jej wszelkiej pomyślności zarówno w pracy, jak i w walce o zdrowie.

Pisaliśmy również o: Ewa Krawczyk oddaje hołd mężowi na jego urodziny. Codziennie na cmentarzu

Może zainteresuje Cię to: Monika Richardson i jej dowcip na temat Kasi Cichpek. Kontrowersyjna reakcja społeczności

Przypominamy o: Agnieszka Chylińska i jej menadżerka. Odkrywamy prawdę o ich relacji. "Dmuchnęła w moje skrzydła"