Jednak mimo trudności postanowiła stawić czoła sytuacji z determinacją i odwagą, a teraz podzieliła się z fanami wyjątkową wiadomością.

Dla Sandry Kubickiej ostatni okres nie był łatwy. Okazało się, że modelka otrzymała niepokojące wyniki badania cytologicznego, co z pewnością wywołało niepokój. Jednak Sandra postanowiła stanąć do walki o swoje zdrowie i dołożyła wszelkich starań, aby podjąć odpowiednie kroki w leczeniu swojej dolegliwości.

Jednym z elementów odwracających uwagę od trudności zdrowotnych jest praca. Sandra Kubicka postanowiła wziąć udział w nowym programie telewizyjnym TVP zatytułowanym "Rytmy Dwójki". Na swoim koncie na Instagramie podzieliła się z fanami kulissami pierwszych dni na planie programu. Modelka pojawiła się na zdjęciach w szlafroku i z wałkami na głowie, przygotowując się do nagrań. To jednak nie koniec emocji.

Na profilu Sandry Kubickiej pojawiło się również kilka uroczych zdjęć z Alkiem Baronem, a w opisie pod zdjęciami przeczytaliśmy znaczące słowa - para po raz pierwszy będzie wspólnie pracować nad programem telewizyjnym!

Popularne wiadomości teraz

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

"Pobraliśmy się, gdy byłam już w siódmym miesiącu ciąży. Świętowaliśmy skromnie, tylko z najbliższymi. Po ślubie nie mieliśmy dokąd pójść"

Sandra napisała:

Nasz pierwszy wspólny program razem. Lubię te nasze przygody. Mój przystojniak - napisała Sandra.

Warto zaznaczyć, że w nowym programie TVP pojawi się również inna znana postać - Edyta Górniak. Fani wyrazili swoje emocje w komentarzach, wyrażając entuzjazm z powodu udziału Sandry Kubickiej i Alka Barona w "Rytmie Dwójki".

Widać, że jesteś szczęśliwa Gratuluje Sandra! Będzie oglądane Super para Z taką parą na pewno będzie hitem

To, że Sandra Kubicka znalazła siłę, by stawić czoła swoim problemom zdrowotnym, i równocześnie rozwija swoją karierę telewizyjną, jest dowodem na jej determinację i pozytywne podejście do życia. Jej fani z pewnością będą śledzić jej udziały w programie z niecierpliwością i życzyć jej wszelkiej pomyślności zarówno w pracy, jak i w walce o zdrowie.

Pisaliśmy również o: Ewa Krawczyk oddaje hołd mężowi na jego urodziny. Codziennie na cmentarzu

Może zainteresuje Cię to: Monika Richardson i jej dowcip na temat Kasi Cichpek. Kontrowersyjna reakcja społeczności

Przypominamy o: Agnieszka Chylińska i jej menadżerka. Odkrywamy prawdę o ich relacji. "Dmuchnęła w moje skrzydła"