Celebrytka opowiedziała fanom o swoim porannym rytuale związanym z nowym ukochanym. To zaskakujące wyznanie pojawiło się wraz z ujęciem, które rzuca nowe światło na prywatność gwiazdy.

Justyna Żyła przez długi czas była postacią publiczną, a jej życie prywatne nieustannie było na celowniku mediów, szczególnie w okresie głośnego rozwodu z Piotrem Żyłą. Wtedy to wyszły na jaw kontrowersyjne fakty dotyczące ich małżeństwa, a celebrytka nie szczędziła publicznych wypowiedzi na ten temat. Jednak po pewnym czasie Justyna znalazła nową miłość i od tego momentu obserwujemy bardziej skryty profil gwiazdy.

Teraz Żyła postanowiła podzielić się pewnym aspektem swojego życia prywatnego, który do tej pory pozostawał ukryty przed społeczeństwem. W mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie wyjątkowego śniadania, jakie przygotowała swojemu ukochanemu.

Na tym kulinarnym arcydziele można było zobaczyć przepyszne potrawy i starannie udekorowany stół. W komentarzu do zdjęcia Justyna napisała: "Nasze dzisiejsze śniadanie. Lubię go rozpieszczać."

Popularne wiadomości teraz

Piotr i Agata Rubik zamierzają zostać się na stałe poza Polską? Żona muzyka powiedziała całą prawdę

Agnieszka Chylińska ogłasza zakończenie niespodziewanego małżeństwa. Mąż ujawnia przyczyny

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Małgorzata Rozenek-Majdan w żałobie. Smutne wieści o bliskim członku rodziny

To niezwykle osobiste wyznanie, które sugeruje, że celebrytka bardzo dba o swojego nowego partnera i stara się sprawić mu radość od samego rana. Fani z pewnością docenią szczerość i otwartość Justyny Żyły w dzieleniu się tak prywatnym momentem ze swojego życia.

Nasze dzisiejsze śniadanie. Lubię go rozpieszczać - napisała Żyła na mediach społecznościowych.

Tym samym Justyna Żyła pokazuje, że choć jej życie prywatne było kiedyś źródłem kontrowersji i plotek, teraz skupia się na budowaniu harmonijnego związku z nowym partnerem. Jej wyznanie pokazuje, że miłość i troska w długoletnich związkach są nadal ważne, a szczęście można znaleźć po trudnych doświadczeniach.

Pisaliśmy również o: Katarzyna Dowbor otwarcie o swoim zwolnieniu z programu "Nasz nowy dom" i relacjach z Miszczakiem. "Każde zwolnienia są bolesne"

Może zainteresuje Cię to: Co słychać u Alutki z kultowej "Rodziny Zastępczej"? Joanna Trzepiecińska robi furorę swoim wyglądem

Przypominamy o: Agnieszka Chylińska i jej menadżerka. Odkrywamy prawdę o ich relacji. "Dmuchnęła w moje skrzydła"