Celebrytka opowiedziała fanom o swoim porannym rytuale związanym z nowym ukochanym. To zaskakujące wyznanie pojawiło się wraz z ujęciem, które rzuca nowe światło na prywatność gwiazdy.

Justyna Żyła przez długi czas była postacią publiczną, a jej życie prywatne nieustannie było na celowniku mediów, szczególnie w okresie głośnego rozwodu z Piotrem Żyłą. Wtedy to wyszły na jaw kontrowersyjne fakty dotyczące ich małżeństwa, a celebrytka nie szczędziła publicznych wypowiedzi na ten temat. Jednak po pewnym czasie Justyna znalazła nową miłość i od tego momentu obserwujemy bardziej skryty profil gwiazdy.

Teraz Żyła postanowiła podzielić się pewnym aspektem swojego życia prywatnego, który do tej pory pozostawał ukryty przed społeczeństwem. W mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie wyjątkowego śniadania, jakie przygotowała swojemu ukochanemu.

Na tym kulinarnym arcydziele można było zobaczyć przepyszne potrawy i starannie udekorowany stół. W komentarzu do zdjęcia Justyna napisała: "Nasze dzisiejsze śniadanie. Lubię go rozpieszczać."

Popularne wiadomości teraz

"Nie mogę jeść tylko 2 razy dziennie tylko dlatego, że ty tak chcesz": krzyknęła moja synowa, gdy usłyszała naszą podstawową rodzinną zasadę

"Co za zdrada, nie mam pojęcia, od kogo są te bukiety": byli dobroczyńcy, którzy powiedzieli mi o twoich podróżach

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

"Płacić czesne, kupować rzeczy, mieć ślub, ale gdzie jest wdzięczność". Anna po raz pierwszy w życiu pomyślała o sobie i stała się samolubną matką

To niezwykle osobiste wyznanie, które sugeruje, że celebrytka bardzo dba o swojego nowego partnera i stara się sprawić mu radość od samego rana. Fani z pewnością docenią szczerość i otwartość Justyny Żyły w dzieleniu się tak prywatnym momentem ze swojego życia.

Nasze dzisiejsze śniadanie. Lubię go rozpieszczać - napisała Żyła na mediach społecznościowych.

Tym samym Justyna Żyła pokazuje, że choć jej życie prywatne było kiedyś źródłem kontrowersji i plotek, teraz skupia się na budowaniu harmonijnego związku z nowym partnerem. Jej wyznanie pokazuje, że miłość i troska w długoletnich związkach są nadal ważne, a szczęście można znaleźć po trudnych doświadczeniach.

Pisaliśmy również o: Katarzyna Dowbor otwarcie o swoim zwolnieniu z programu "Nasz nowy dom" i relacjach z Miszczakiem. "Każde zwolnienia są bolesne"

Może zainteresuje Cię to: Co słychać u Alutki z kultowej "Rodziny Zastępczej"? Joanna Trzepiecińska robi furorę swoim wyglądem

Przypominamy o: Agnieszka Chylińska i jej menadżerka. Odkrywamy prawdę o ich relacji. "Dmuchnęła w moje skrzydła"