Artystka, która zyskała ogromną popularność dzięki swoim rolom w kultowych serialach, odeszła w wieku 76 lat po krótkiej chorobie. Jej śmierć ogłosili najbliżsi, którzy podzielili się smutnymi wieściami z fanami.

Joy Chambers-Grundy była znana i kochana przez widzów na całym świecie dzięki swoim wyjątkowym kreacjom telewizyjnym. Wcielała się w postacie, które na zawsze pozostaną w pamięci fanów.

Jednym z jej pierwszych sukcesów była rola Rity w serialu "Niespokojne lata", która zdobyła serca widzów. Później artystka wcielała się w dr. Robin Porter w produkcji "Młodzi lekarze", ale to jej niezapomniana rola Rosemary Daniels w kultowym serialu "Sąsiedzi" przyniosła jej ogromną popularność i uznanie.

Jednak Joy Chambers-Grundy była nie tylko cenioną aktorką. Była drugą żoną Rega Grundy'ego, twórcy właśnie "Sąsiadów", co tylko wzmocniło jej powiązania z tą ikoniczną produkcją.

Para pobrała się w 1971 roku i przez 45 lat budowała swoje życie razem. 76-letka wyróżniała się również w innych dziedzinach życia - była kobietą biznesu, poetką, filantropką i kolekcjonerką dzieł sztuki. W ciągu ostatnich dwudziestu lat Joy Chambers-Grundy napisała siedem powieści historycznych, zdobywając uznanie czytelników.

Popularne wiadomości teraz

Piotr i Agata Rubik zamierzają zostać się na stałe poza Polską? Żona muzyka powiedziała całą prawdę

Allan Krupa przechodzi na islam? Syn Edyty Górniak o zmianie wyznania

Serce łamiące pożegnanie. Nekrolog Krzysztofa Ibisza zbiera kondolencje z każdej strony

Małgorzata Rozenek-Majdan w żałobie. Smutne wieści o bliskim członku rodziny

O tragicznej śmierci aktorki poinformowali jej najbliżsi, którzy wydali oficjalne oświadczenie.

Joy zmarła dziś rano we śnie w otoczeniu bliskich.

Joy zostanie zapamiętana jako aktorka zdobywczyni nagrody Logie, bestsellerowa autorka, poetka, filantropka i wyjątkowa bizneswoman, która wraz z mężem budowała jedną z największych niezależnych firm produkcyjnych na świecie" - napisali krewni Joy Chambers-Grundy.

Artystka odeszła w swojej rezydencji na Bermudach, a wieści o jej śmierci wstrząsnęły fanami na całym świecie. Żegnamy tę utalentowaną aktorkę, pisarkę i ikoniczną postać telewizji, która na zawsze pozostawi swoje piękne dziedzictwo w świecie rozrywki. Jej rola w naszych sercach będzie trwać wiecznie.

Pisaliśmy również o: Anna Lewandowska nagle ogłosiła ważną zmianę w swoim życiu. "Nie jest to dla mnie łatwe"

Może zainteresuje Cię to: Co słychać u Alutki z kultowej "Rodziny Zastępczej"? Joanna Trzepiecińska robi furorę swoim wyglądem

Przypominamy o: Agnieszka Chylińska i jej menadżerka. Odkrywamy prawdę o ich relacji. "Dmuchnęła w moje skrzydła"