To wyjątkowa okazja do uczczenia 10. rocznicy ich małżeństwa, a para postanowiła uczynić to niezapomnianym przeżyciem.

Robert Janowski i Monika Janowska, znani ze swojego trwającego dekadę związku, zdecydowali się odnowić swoje małżeństwo w uroczysty sposób. To już trzeci raz, kiedy stają przed ołtarzem, aby potwierdzić swoją miłość i oddanie sobie nawzajem.

Monika Janowska podzieliła się swoimi uczuciami na mediach społecznościowych, wyjaśniając, że odnowienie przysięgi małżeńskiej co pięć lat było ich dalekowzrocznym planem. Para zawsze dbała o swoje uczucia i pragnie podkreślić, jak ważne jest każde wspólne przeżycie.

Uroczystość w kościele była skromna, ale pełna emocji i miłości. Para nie zapomniała jednak o hucznej zabawie, która ma potrwać przynajmniej trzy dni. Monika Janowska podkreśla, że te 10 lat były dla nich najpiękniejszymi dniami w życiu.

Popularne wiadomości teraz

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

"Pobraliśmy się, gdy byłam już w siódmym miesiącu ciąży. Świętowaliśmy skromnie, tylko z najbliższymi. Po ślubie nie mieliśmy dokąd pójść"

Na zdjęciach z uroczystości można zobaczyć, że zarówno Robert Janowski, jak i Monika Janowska wyglądali olśniewająco. Monika wybrała krótką, białą sukienkę z frędzlami, która sprawiała, że wyglądała jak prawdziwa księżniczka. Jej mąż, Robert, zdecydował się na klasyczny garnitur w błękitno-szare paski.

Trzeci ślub Roberta Janowskiego i Moniki Janowskiej to nie tylko okazja do świętowania miłości, ale także sposób na podkreślenie znaczenia wspólnie spędzonych lat. Para udowadnia, że miłość może kwitnąć przez wiele lat i że każda okazja do świętowania jest ważna.

Gratulujemy trzeciego ślubu Robertowi Janowskiemu i Monice Janowskiej oraz życzymy im wiele szczęścia i miłości w kolejnych latach małżeństwa! To wyjątkowa para, która inspiruje nas swoją miłością i oddaniem sobie nawzajem.

Pisaliśmy również o: Anna Lewandowska nagle ogłosiła ważną zmianę w swoim życiu. "Nie jest to dla mnie łatwe"

Może zainteresuje Cię to: Niekończący się dramat Anny Woźniak-Starak. Najpierw pochowała męża, a później syna

Przypominamy o: Joanna Opozda zaskakuje fanów. Kim jest tajemniczy przystojniak na jej zdjęciu