Jego obecny związek z Polą Wiśniewską, który został sformalizowany w 2020 roku, również nie pozostaje bez zainteresowania. Jednak ostatnie przepowiednie tarocistki Anny Kempisty wydają się nie przepowiadać spokojnej przyszłości dla tej pary.

Anna Kempisty, znana z trafnych przewidywań w mediach, wydała opinię na temat Michała Wiśniewskiego i Poli Wiśniewskiej. Z kart tarota wyczytała, że ich przyszłość nie będzie beztroska.

Widzi w niej konflikty, wzajemne pretensje i troski. Twierdzi, że Pola Wiśniewska będzie miała trudności w dotarciu do charakternego męża, a Michał Wiśniewski wykazuje silny egoizm. Tarot nie przewiduje dla tej pary udanej przyszłości i sugeruje, że mogą zmierzać w kierunku rozstania.

Tarot potwierdza pretensje i żale pani Poli, a w panu Michale widać mocny egoizm - zaczęła Anna Kempisty na łamach Twojego Imperium. Według postawionego przez nią tarota Pola Wiśniewska będzie miała trudny orzech do gryzienia i nie uda jej się dotrzeć do charakternego małżonka. 

Jest to oświadczenie, które wzbudziło kontrowersje i pytania dotyczące przyszłości tej znanej pary. Michał Wiśniewski wcześniej przyznał, że z żoną korzysta z terapii małżeńskiej, co może sugerować, że nie wszystko jest tak różowo, jak mogłoby się wydawać.

Popularne wiadomości teraz

Zenek Martyniuk dzieli się wspaniałą nowiną. Cała Polska w zachwycie

Wysokość emerytury Marii Winiarskiej zaskoczy każdego, kto dowie się, ile ona wynosi. "Przez pół wieku ciężko pracowałam"

Serce łamiące pożegnanie. Nekrolog Krzysztofa Ibisza zbiera kondolencje z każdej strony

Cała Polska jest w żałobie. Nie żyje znany aktor z "Barw szczęścia" i "Na Wspólnej"

Niestety żona piosenkarza nie znajdzie argumentów na to, by zmienić tę sytuację, a tym bardziej wpłynąć na sposób myślenia pana Michała. Karty pokazują, że ta para zmierza w kierunku rozstania - podsumowała tarocistka.

Jednak przyszłość jest zawsze niepewna, a tarot to jedynie narzędzie do analizy sytuacji.

Ostatecznie losy Michała Wiśniewskiego i Poli Wiśniewskiej zależą od nich samych i tego, jakie decyzje podejmą w swoim związku. Mamy nadzieję, że ta para będzie w stanie przezwyciężyć ewentualne trudności i zbudować trwały związek. Czas pokaże, jak potoczy się ich historia miłosna.

Pisaliśmy również o: Anna Lewandowska nagle ogłosiła ważną zmianę w swoim życiu. "Nie jest to dla mnie łatwe"

Może zainteresuje Cię to: Niekończący się dramat Anny Woźniak-Starak. Najpierw pochowała męża, a później syna

Przypominamy o: Joanna Opozda zaskakuje fanów. Kim jest tajemniczy przystojniak na jej zdjęciu