Pomimo intensywnego zainteresowania mediów ich związkiem, para konsekwentnie strzegła swojej prywatności. Jednakże, ostatnie doniesienia sugerują, że mogą oni mieć powód do świętowania – plotki o ich ewentualnym ślubie obiegły media.

Historia miłości Igi Lis i Taco Hemingwaya zaczęła się pięć lat temu i od tego czasu była przedmiotem zainteresowania fanów i serwisów plotkarskich. Jednak, młoda para wolała trzymać się z dala od jaskrawego światła reflektorów i nieczęsto pojawiała się publicznie.

Iga Lis, pomimo tego, że jest córką znanych osobistości, nie wykazywała zbytniego zainteresowania show-biznesem. Wspólnie z Taco Hemingwayem konsekwentnie chronili swoją prywatność przed mediowym zamieszaniem.

Iga Lis, z zawodu reżyserka, miała swoją rękę w tworzeniu klipu do najnowszego singla Taco Hemingwaya, zatytułowanego "Gelato." Klip ten został opublikowany latem tego roku. Jednakże, ostatnie doniesienia sugerują, że mogą być one związane z bardziej osobistym wydarzeniem w życiu pary.

W tekście jednej z piosenek z najnowszego albumu Taco Hemingwaya, można usłyszeć linijkę:

Popularne wiadomości teraz

"Całe życie zdmuchiwałam z ciebie kurz, a ty poszedłeś do swojej kochanki: to twoja wina"

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Jeśli chcecie żyć szczęśliwie, nigdy nie dawajcie swoim mężczyznom drugiej szansy. Po rozwodzie nauczyłam się tej lekcji na zawsze"

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

"Być może wzięliśmy ślub. Na małym prywatnym weselu w Toskanii?".

Chociaż w mediach społecznościowych obu artystów nie można znaleźć bezpośrednich dowodów na to, że przysięgli sobie miłość na zawsze, sytuacja jest inna w przypadku profilu Kingi Rusin, matki Igi Lis.

Kinga Rusin jest bardzo aktywna na Instagramie i często dzieli się ze swoimi fanami szczegółami swojego życia. W ostatnich miesiącach prezentuje zdjęcia z licznych podróży, które odbyła w różne zakątki świata. Warto zwrócić uwagę, że w lecie odwiedziła słoneczną Toskanię we Włoszech, a towarzyszyła jej właśnie jej matka, czyli babcia Igi Lis. Czyżby ta wyjątkowa podróż była związana z ważnym wydarzeniem w życiu córki?

Na razie nie ma oficjalnych potwierdzeń ani zdjęć z ceremonii ślubnej. Jednak, plotki o ewentualnym ślubie Igi Lis i Taco Hemingwaya wzbudziły ogromne zainteresowanie i nadal pozostają tematem gorących dyskusji w mediach społecznościowych.

Czas pokaże, czy para zdecyduje się podzielić tą radosną wiadomością ze światem, czy też nadal będzie strzegła swojej prywatności.

Pisaliśmy również o: Sylwia Peretti wypowiada się po tragicznym odejściu syna. "To już nie jest życie"

Może zainteresuje Cię to: Ważny komunikat od Andrzeja Piasecznego do jego wiernych fanów. Co ma do powiedzenia

Przypominamy o: Katarzyna Dowbor dzieli się nagraniem z mamą. 90-latka zdobywa uznania fanów