Pomimo intensywnego zainteresowania mediów ich związkiem, para konsekwentnie strzegła swojej prywatności. Jednakże, ostatnie doniesienia sugerują, że mogą oni mieć powód do świętowania – plotki o ich ewentualnym ślubie obiegły media.

Historia miłości Igi Lis i Taco Hemingwaya zaczęła się pięć lat temu i od tego czasu była przedmiotem zainteresowania fanów i serwisów plotkarskich. Jednak, młoda para wolała trzymać się z dala od jaskrawego światła reflektorów i nieczęsto pojawiała się publicznie.

Iga Lis, pomimo tego, że jest córką znanych osobistości, nie wykazywała zbytniego zainteresowania show-biznesem. Wspólnie z Taco Hemingwayem konsekwentnie chronili swoją prywatność przed mediowym zamieszaniem.

Iga Lis, z zawodu reżyserka, miała swoją rękę w tworzeniu klipu do najnowszego singla Taco Hemingwaya, zatytułowanego "Gelato." Klip ten został opublikowany latem tego roku. Jednakże, ostatnie doniesienia sugerują, że mogą być one związane z bardziej osobistym wydarzeniem w życiu pary.

W tekście jednej z piosenek z najnowszego albumu Taco Hemingwaya, można usłyszeć linijkę:

Popularne wiadomości teraz

Kiedy koledzy z klasy zaczęli śmiać się z jej syna, w jednej sekundzie postawiła ich wszystkich na swoim miejscu

Historia z życia wzięta. Mąż zniknął na tydzień i wrócił cały obdarty ze łzami w oczach

Nieznane fakty. Jak Gabriel Seweryn wprowadził zamieszanie do relacji z matką przed odejsciem

W szpitalu położniczym wszyscy patrzyliśmy z góry na Annę i jej dziecko. Ale 15 lat później, kiedy się spotkałyśmy, poczułam się nieswojo

"Być może wzięliśmy ślub. Na małym prywatnym weselu w Toskanii?".

Chociaż w mediach społecznościowych obu artystów nie można znaleźć bezpośrednich dowodów na to, że przysięgli sobie miłość na zawsze, sytuacja jest inna w przypadku profilu Kingi Rusin, matki Igi Lis.

Kinga Rusin jest bardzo aktywna na Instagramie i często dzieli się ze swoimi fanami szczegółami swojego życia. W ostatnich miesiącach prezentuje zdjęcia z licznych podróży, które odbyła w różne zakątki świata. Warto zwrócić uwagę, że w lecie odwiedziła słoneczną Toskanię we Włoszech, a towarzyszyła jej właśnie jej matka, czyli babcia Igi Lis. Czyżby ta wyjątkowa podróż była związana z ważnym wydarzeniem w życiu córki?

Na razie nie ma oficjalnych potwierdzeń ani zdjęć z ceremonii ślubnej. Jednak, plotki o ewentualnym ślubie Igi Lis i Taco Hemingwaya wzbudziły ogromne zainteresowanie i nadal pozostają tematem gorących dyskusji w mediach społecznościowych.

Czas pokaże, czy para zdecyduje się podzielić tą radosną wiadomością ze światem, czy też nadal będzie strzegła swojej prywatności.

Pisaliśmy również o: Sylwia Peretti wypowiada się po tragicznym odejściu syna. "To już nie jest życie"

Może zainteresuje Cię to: Ważny komunikat od Andrzeja Piasecznego do jego wiernych fanów. Co ma do powiedzenia

Przypominamy o: Katarzyna Dowbor dzieli się nagraniem z mamą. 90-latka zdobywa uznania fanów