Astrologowie twierdzą, że będziesz miał szczęście!

Nowy miesiąc księżycowy rozpoczął się po nowiu Księżyca 15 września. Retrogradacja pięciu planet nadal wpływa na życie kręgu zodiakalnego. Ale to właśnie te znaki zaczną się ponownie uśmiechać.

Jedną z ostatnich planet, która przejęła pałeczkę retrogradacji, był gigantyczny Jowisz. Według astrologów, to właśnie on odmieni życie niektórych znaków zodiaku. I zrobi to na lepsze. Tej jesieni planeta pomoże wielu ludziom osiągnąć wielkie rzeczy.

W najbliższej przyszłości znaki ziemskie, takie jak Byk, Panna i Koziorożec, znajdą się pod protekcjonalnym wpływem Jowisza. A także znaki żywiołu wody - Rak i Ryby.

Dlatego jeśli przedstawiciele tych znaków zodiaku chcą złapać swojego ptaka szczęścia, powinni jak najlepiej wykorzystać wszystkie nadarzające się okazje. Nie bój się, musisz przewidzieć skalę, a nie unikać jej.

Popularne wiadomości teraz

"Moja córka robi wszystko, aby rozbić moją rodzinę, prawdopodobnie z powodu zazdrości: myśli, że powinnam być przy niej i to wszystko"

"Poszłam na randkę z bardzo miłym mężczyzną, byłam nim zafascynowana przez cały wieczór, dopóki czegoś nie zrobił"

"Mój mąż naśmiewał się ze mnie, myśląc, że bycie gospodynią domową jest łatwe: dobrze, że później zmienił zdanie"

"Moja synowa domaga się kredytu hipotecznego, mimo że mieszkamy we własnym mieszkaniu. Mówi, że myśli o mężu, ale ja jej nie wierzę"

Astrologowie zalecają, aby właściciele znaków zodiaku Byk, Panna, Koziorożec, Rak i Ryby, którzy będą rządzeni przez Jowisza jesienią 2023 roku, wyznaczyli sobie najbardziej ambitne cele.

Ponieważ gigantyczna planeta Jowisz będzie pomagać i sprzyjać zdeterminowanym śmiałkom.

Pisaliśmy również o: Natalia Kukulska z niepokojącymi informacjami o swoim zdrowiu. Co się dzieje z artystką

Może zainteresuje Cię to: Paulina Smaszcz ma nowego chłopaka? Wiadomość od niego mówi sama za siebie. "Kocham to"

Przypominamy o: Sebastian Karpiel-Bułecka zdradza prawdę o swoim związku z Pauliną Krupińską. Plotki o rozstaniu rozwiane