Para od lat przyciąga uwagę mediów i fanów, jednak często pozostawiała swoje życie prywatne poza zasięgiem kamer i dziennikarzy. Teraz, w wywiadzie dla Radia Kolor udzielił kilku szczerych odpowiedzi na pytania dotyczące swojego małżeństwa.

Para Karpiel-Bułecka-Krupińska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych w Polskim show-biznesie. Od dłuższego czasu media spekulują na temat ich związku, twierdząc, że małżonkowie często wpadają w konflikty ze względu na swoje wybuchowe charaktery.

Te doniesienia zaczęły pojawiać się po ślubie w 2018 roku, choć wcześniej para przez kilka lat wychowywała dwójkę dzieci bez formalnego związku małżeńskiego.

Powiem ci, że przy mojej żonie ciężko grać pierwsze skrzypce. Ona lubi jednak, jak jej zdanie jest na wierzchu. Oczywiście staramy się w tym znajdować kompromisy. I to działa. Ja trochę oczywiście demonizuję. Nie jest tak, że ona cały czas upiera się przy swoim - wyznał muzyk.

W ostatnim wywiadzie, Karpiel-Bułecka otwarcie opowiedział o swoim związku i próbie utrzymania równowagi w małżeństwie. Muzyk stwierdził, że w ich domu panują podobne wartości i upodobania, co ułatwia rozwiązywanie ewentualnych konfliktów.

Popularne wiadomości teraz

Nieznane fakty. Jak Gabriel Seweryn wprowadził zamieszanie do relacji z matką przed odejsciem

Żona miała zostać wypisana ze szpitala, ale wciąż jej nie było, więc mąż postanowił sam udać się na oddział. Gdy się zbliżał, usłyszał hałas

Córka wyszła za mąż i dopiero wtedy przyprowadziła swojego męża do wioski, aby spotkał się z jej matką

Adam przywiózł ze wsi swoją starą matkę. Teraz miała zamieszkać z nimi. Oburzenie jego żony nie znało granic

Fajnie tak to wszystko działa, że jednak mamy podobne postrzeganie świata, podobne upodobania, więc to dość łatwo wszystko się dzieje. Nie ma z tym większych problemów - zapewnił wokalista Zakopower.

W trakcie rozmowy, muzyk odniósł się również do plotek o swojej niezależności w związku, twierdząc, że w małżeństwie nie jest pantoflarzem. Przyznał, że decyzje w rodzinie podejmuje wspólnie z żoną, jednak zaznaczył, że ma wpływ na wiele aspektów ich życia codziennego.

[quote author=""]Ona się do wielu rzeczy przekonała

Jako przykład podał aranżację swojego domu, która w pełni odzwierciedla jego upodobania, zwłaszcza miłość do drewna.

Sebastian Karpiel-Bułecka nie pozostawił również suchej nitki na mediach plotkarskich, które często podsycają spekulacje na temat ich związku. Muzyk podkreślił, że media szukają sensacji i nie mają wpływu na ich życie osobiste.

[quote author=""]Cokolwiek bym nie zrobił, nie powiedział

Warto zauważyć, że w wywiadzie Karpiel-Bułecka wyraźnie podkreślił, że w ich małżeństwie wszystko jest w porządku i nie ma powodów do niepokoju.

Tym samym muzyk zdementował wszelkie plotki na temat ewentualnego kryzysu w ich związku. Fanów tej znanej pary z pewnością ucieszyła ta pozytywna wiadomość.

Pisaliśmy również o: Najnowsze oświadczenie menedżera Sylwii Peretti. Co faktycznie wydarzyło się za kulisami

Może zainteresuje Cię to: Czy Viki Gabor jest najmłodszą milionerką? Oto jej szacowane dochody

Przypominamy o: Kuba Wojewódzki został tatą? Prezenter opublikował urocze zdjęcie z niemowlakiem i dodał wzruszający wpis