Wielu fachowców określa ją jako jedną z najmłodszych i najzdolniejszych gwiazd obok Roxie Węgiel i Sary James. Jej kariera nabrała tempa po zwycięstwie w drugiej edycji "The Voice Kids", a później wygrała Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci, reprezentując Polskę. Teraz, jako młoda artystka, już teraz czerpie zyski w rozmiarze, których nie jeden dorosły artysta może pozazdrościć.

Viki Gabor jest znana ze swojej muzyki pop i regularnych występów koncertowych. Jej popularność rośnie z każdym dniem, a wraz z nią jej zarobki. Oprócz występów na scenie i sprzedanych płyt, Gabor zdobywa pieniądze dzięki współpracy z firmami i postom sponsorowanym na swoim koncie na Instagramie. Ale o jakich dokładnie sumach mówimy?

Chociaż niektórzy mogą uważać, że Viki Gabor czerpie korzyści z pozycji drugoplanowej w porównaniu z Roxie Węgiel czy Sarą James, to jej pozycja na rynku muzycznym jest silna, a jej fanbase niezwykle oddany. Młoda artystka może pochwalić się licznymi fanami i koncertami, na które przychodzą tłumy.

Według portalu Pomponik.pl, 16-letnia wokalistka otrzymuje od 10 do 20 tysięcy złotych za jeden koncert. Jednak to nie wszystko. Dzięki współpracom z firmami i publikowaniu postów sponsorowanych na mediach społecznościowych, Viki Gabor może zarobić nawet 30 tysięcy złotych!

Popularne wiadomości teraz

"Mam teraz 59 lat. Mam dwie córki i troje wnucząt. Niedawno odwiedziła mnie moja najstarsza córka i odbyliśmy rozmowę"

"Widzę jakieś papiery w koszu. Serce podpowiadało mi, że mój mąż nie jest w podróży służbowej. Podwinęłam rękawy i sięgnęłam do wiadra"

"Nie ufaj Lisie, to zła osoba. Znam ją od 20 lat". To nie powstrzymuje jej przed korzystaniem z usług twojego męża

"Jeśli chcecie żyć szczęśliwie, nigdy nie dawajcie swoim mężczyznom drugiej szansy. Po rozwodzie nauczyłam się tej lekcji na zawsze"

Na szczęście młoda artystka nie musi jeszcze samodzielnie zarządzać swoimi finansami, ponieważ opiekują się nią jej rodzice, Ewelina i Dariusz. Jednak już teraz można przewidzieć, że jej fortuna znacząco wzrośnie w miarę jak będzie rozwijać swoją karierę. Viki Gabor z pewnością wkroczy w dorosłe życie z imponującym majątkiem, który zdobyła dzięki swojemu talentowi i pracy.

Pisaliśmy również o: Najnowsze oświadczenie menedżera Sylwii Peretti. Co faktycznie wydarzyło się za kulisami

Może zainteresuje Cię to: Katarzyna Cichopek świętuje spełnienie marzenia razem z Maciejem Kurzajewskim. Fani długo czekali na ten moment

Przypominamy o: Kuba Wojewódzki został tatą? Prezenter opublikował urocze zdjęcie z niemowlakiem i dodał wzruszający wpis