Tym razem podzieliła się screenem z prywatnej rozmowy z tajemniczym mężczyzną, którym to wywołał euforię wśród swoich obserwatorów. Co takiego napisał ten tajemniczy facet? Przekonajmy się!

Paulina Smaszcz od dawna jest obecna w polskim show-biznesie, ale to dopiero w wyniku swojego związku i rozstania z Maćkiem Kurzajewskim zyskała większą popularność.

Szczególnie głośno było wtedy, gdy Maciek ogłosił swój nowy związek z Kasią Cichopek.

Paulina była aktywna w mediach społecznościowych, wyrażając swoje zdanie na ten temat i niekiedy krytykując byłego partnera oraz jego nową miłość.

Choć na pewnym etapie dziennikarka ostro atakowała byłego męża i jego partnerkę, z czasem postanowiła zakończyć te publiczne utarczki i skupić się na swoim życiu. Jednak w ostatnich dniach pojawiły się spekulacje, że mogła ponownie nawiązać do swojego poprzedniego związku w swoich mediach społecznościowych.

Popularne wiadomości teraz

"Mam teraz 59 lat. Mam dwie córki i troje wnucząt. Niedawno odwiedziła mnie moja najstarsza córka i odbyliśmy rozmowę"

"Widzę jakieś papiery w koszu. Serce podpowiadało mi, że mój mąż nie jest w podróży służbowej. Podwinęłam rękawy i sięgnęłam do wiadra"

"Całe życie zdmuchiwałam z ciebie kurz, a ty poszedłeś do swojej kochanki: to twoja wina"

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

Dziś Paulina Smaszcz podzieliła się na swoim profilu na Instagramie screenem z prywatnej rozmowy z tajemniczym mężczyzną. Choć były to tylko dwie krótkie wiadomości, wywołały one spore emocje. Co dokładnie zostało napisane?

W rozmowie mężczyzna zapytał Paulinę:

Myślisz, że mógłbym być "facetem petardą"? - dopytywał.

Na to Paulina odpowiedziała z uśmiechem:

Facetem Dynamitem

Chociaż to krótka wymiana zdań, wydaje się, że Paulina Smaszcz bardzo się nią ucieszyła. Postanowiła podzielić się nią z fanami, co wywołało spore zamieszanie w sieci. Internauci spekulowali, czy może to być związaną z jej życiem uczuciowym.

Jednak sama Paulina Smaszcz nie komentowała ani nie wyjaśniła, kto jest tajemniczym rozmówcą.

Jak ja uwielbiam mądrych i dowcipnych mężczyzn - napisała.

Dla wielu obserwatorów Pauliny to jedno z tajemniczych zakończeń rozmowy i odpowiedź, która wywołała uśmiech na twarzy, są dowodem na to, że dziennikarka odnajduje radość i humor w swoim życiu osobistym.

Czy to może być początek nowego rozdziału w jej życiu? Czas pokaże, ale na pewno Paulina Smaszcz cieszy się wsparciem swoich fanów i pozytywną energią, którą przekazuje w mediach społecznościowych.

Pisaliśmy również o: Natalia Kukulska z niepokojącymi informacjami o swoim zdrowiu. Co się dzieje z artystką

Może zainteresuje Cię to: Czy Viki Gabor jest najmłodszą milionerką? Oto jej szacowane dochody

Przypominamy o: Sebastian Karpiel-Bułecka zdradza prawdę o swoim związku z Pauliną Krupińską. Plotki o rozstaniu rozwiane