Tym razem podzieliła się screenem z prywatnej rozmowy z tajemniczym mężczyzną, którym to wywołał euforię wśród swoich obserwatorów. Co takiego napisał ten tajemniczy facet? Przekonajmy się!

Paulina Smaszcz od dawna jest obecna w polskim show-biznesie, ale to dopiero w wyniku swojego związku i rozstania z Maćkiem Kurzajewskim zyskała większą popularność.

Szczególnie głośno było wtedy, gdy Maciek ogłosił swój nowy związek z Kasią Cichopek.

Paulina była aktywna w mediach społecznościowych, wyrażając swoje zdanie na ten temat i niekiedy krytykując byłego partnera oraz jego nową miłość.

Choć na pewnym etapie dziennikarka ostro atakowała byłego męża i jego partnerkę, z czasem postanowiła zakończyć te publiczne utarczki i skupić się na swoim życiu. Jednak w ostatnich dniach pojawiły się spekulacje, że mogła ponownie nawiązać do swojego poprzedniego związku w swoich mediach społecznościowych.

Popularne wiadomości teraz

Nie, moja droga wnuczko. Po pierwsze, jestem stara, a po drugie, nie jestem twoją służącą

Byłam zaskoczona śmiałą prośbą moich przyszłych swatów. Ale prawdziwy cios przyszedł po słowach mojego własnego syna

Synu, zabierz mnie do domu, zabierz mnie do domu, synu. Ukryję się gdzieś w kącie i zostanę kilka dni we własnym domu

Córka zostawiła syna w sierocińcu i uciekła, ale ojciec nie mógł na to pozwolić i przygarnął wnuka. Nikt nie spodziewał się tego, co stało się później

Dziś Paulina Smaszcz podzieliła się na swoim profilu na Instagramie screenem z prywatnej rozmowy z tajemniczym mężczyzną. Choć były to tylko dwie krótkie wiadomości, wywołały one spore emocje. Co dokładnie zostało napisane?

W rozmowie mężczyzna zapytał Paulinę:

Myślisz, że mógłbym być "facetem petardą"? - dopytywał.

Na to Paulina odpowiedziała z uśmiechem:

Facetem Dynamitem

Chociaż to krótka wymiana zdań, wydaje się, że Paulina Smaszcz bardzo się nią ucieszyła. Postanowiła podzielić się nią z fanami, co wywołało spore zamieszanie w sieci. Internauci spekulowali, czy może to być związaną z jej życiem uczuciowym.

Jednak sama Paulina Smaszcz nie komentowała ani nie wyjaśniła, kto jest tajemniczym rozmówcą.

Jak ja uwielbiam mądrych i dowcipnych mężczyzn - napisała.

Dla wielu obserwatorów Pauliny to jedno z tajemniczych zakończeń rozmowy i odpowiedź, która wywołała uśmiech na twarzy, są dowodem na to, że dziennikarka odnajduje radość i humor w swoim życiu osobistym.

Czy to może być początek nowego rozdziału w jej życiu? Czas pokaże, ale na pewno Paulina Smaszcz cieszy się wsparciem swoich fanów i pozytywną energią, którą przekazuje w mediach społecznościowych.

Pisaliśmy również o: Natalia Kukulska z niepokojącymi informacjami o swoim zdrowiu. Co się dzieje z artystką

Może zainteresuje Cię to: Czy Viki Gabor jest najmłodszą milionerką? Oto jej szacowane dochody

Przypominamy o: Sebastian Karpiel-Bułecka zdradza prawdę o swoim związku z Pauliną Krupińską. Plotki o rozstaniu rozwiane