Podczas wywiadu z udziałem Żurnalisty, tancerz poruszył kwestię swojej rodziny i możliwości powiększenia jej.

Marcin Hakiel, znany zarówno ze swojego talentu tanecznego, jak i z długoletniego związku z Katarzyną Cichopek, jest postacią dobrze rozpoznawalną w Polsce. Para miała dwójkę dzieci i była razem przez 17 lat, zanim ogłosili swoje rozstanie w 2022 roku.

Po rozwodzie, Cichopek zaręczyła się z Maciejem Kurzajewskim, a Hakiel również próbował odnaleźć miłość u boku Dominiki z Krotoszyna, jednak ich związek także nie przetrwał i zakończył się rozstaniem.

Stwierdziłem, że no dobra, trzeba się dowiedzieć. (…) Nie polecam tego najgorszemu wrogowi – wyznał.

Podczas swojej ostatniej rozmowy w programie Kuby Wojewódzkiego, Marcin Hakiel opowiedział m.in. o wynajęciu detektywów, aby zbierać dowody na niewierność swojej byłej żony. Ten temat wywołał spore emocje w mediach i wśród widzów.

Popularne wiadomości teraz

Nieznane fakty. Jak Gabriel Seweryn wprowadził zamieszanie do relacji z matką przed odejsciem

Kiedy mąż dowiedział się, że moja matka zastawiła mi swoje mieszkanie, powiedział mi, coś, czego nie mogę zrozumieć

Historia z życia wzięta. Moja narzeczona zostawiła mnie w dniu ślubu. 30 lat później spotkałem ją przypadkiem

Adam przywiózł ze wsi swoją starą matkę. Teraz miała zamieszkać z nimi. Oburzenie jego żony nie znało granic

Jednak podczas wywiadu z Żurnalistą, Hakiel podjął inną kwestię, która interesuje jego fanów i obserwatorów jego życia prywatnego. W odpowiedzi na pytanie, czy planuje powiększenie rodziny, tancerz wyznał swoje uczucia i plany.

Hakiel powiedział:

Po prostu chcę być szczęśliwy w życiu prywatnym, chciałbym coś zbudować, jakąś tam relację. Chciałbym mieć jeszcze dzieci (…) ale ja nie mam tak, że muszę. To jest super u faceta… mam “4 dychy”, więc nie muszę mieć już tych dzieci. Ale generalnie chciałbym mieć, bo to jest super. Jakby uważam, że małe dzieci są genialne i to jest takie (…) ciepło w domu, jest coś takiego fajnego – powiedział.

Te słowa Marcin Hakiel mogą być zaskoczeniem dla niektórych, biorąc pod uwagę jego wcześniejszy związek i fakt, że ma już dwoje dzieci. Jego szczere wyznanie pokazuje, że nie zamyka drzwi przed możliwością bycia ojcem po raz trzeci. Chociaż jest to dla niego opcjonalne, wyraźnie odczuwa radość i ciepło płynące z macierzyństwa, co budzi sympatię u jego fanów.

Ostatecznie życie prywatne Marcina Hakiel jest jego sprawą, ale jego otwarte podejście do kwestii rodziny i dzieci jest cechą, która może pomóc mu zbudować nową, pełną miłości relację w przyszłości. Warto obserwować, jakie niespodzianki i zmiany przyniesie przyszłość temu utalentowanemu tancerzowi i osobie publicznej.

Pisaliśmy również o: Agnieszka Chylińska wprowadza nietypową nutę do kościoła. Zaskakujący towarzysz na mrzy

Może zainteresuje Cię to: Nowy etap życia Chylińskiej. Od plotek o mężu do niespodziewanych wiadomości

Przypominamy o: Stan Borys. Pięć lat po udarze: żona odkrywa tajemnicę jego zdrowia. "To jest ciągła walka"